Ağ Eğitimi,Ağ Kursu,Sistem Sertifikası ve Sistem Eğitimi


Sistem kursu veya sistem eğitimi hakkında bilgi sunmak istedik. Sistem kursu veya ağ eğitimi almış adaylar şu avantajlara sahip olacaktır.

Bilge Adam‘a göre; bilgiyi daha hızlı üretmenin, işlemenin ve kullanmanın önemini bilen ve bu doğrultuda gerekli bilgi teknolojileri yatırımlarını yapan firmalar, sistem ve ağ altyapılarını kurup yönetebilecek uzmanlara ihtiyaç duyar.

Bilge Adam Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitim Programı, bu niteliklere sahip uzmanlar yetiştiren ve bu uzmanların gelişimlerine katkıda bulunan bir kariyer eğitimidir.

Sistem eğitimi alanındaki sertifika eğitimlerinde Türkiye’nin  en çok tercih edilen özel eğitim kurumu olan Bilge Adam’da kurs fiyatları istenilen eğitime göre farklılık göstermektedir.

Aynı zamanda bu alandaki eğitimlerde Microsoft, Cisco ve HP gibi üç dünya liderinin teknolojilerini aynı anda içeren tek eğitim programı olan bu program, her seviyede bilişim altyapısı tasarlayıp kurabilen, yönetiminden geliştirilmesine kadar tüm fonksiyonlarında sorumluluk alabilen BT profesyonelleri mezun edebilmek için tasarlanmıştır.

 

 

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>