Bilge Adam, Bilge Adam Eğitimleri, Bilge Adam Öğrencileri


Bilge Adam‘ın bilgisayar eğitimleri hakkında BilgeAdam.com sitesinde yayınlanan bir bilgiyi daha sizlerle paylaşmak istedim. Bilge Adam, eğitimlerinde öğrencilerin daha aktif bir rol oynaması esasına dayalı bir öğretim modeli olan Aktif Öğrenme Modelini (AÖM) uygulyormuş.

Bu model, öğencilerin klasik eğitimin aksine dinleyici olmaktan çıkıp eğitime katılan, uygulama yapan ve proje üreten bir rol üstlenmesini sağlar. AÖM sayesinde Bilge Adam öğrencileri, eğitim süresince gerçekleştirecekleri proje ve uygulamalarla profesyonel iş yaşamında gereksinim duyacakları deneyimi kazanır.

Bilge Adam, öğrencilerine ders dışında da kendilerini geliştirmek için tam donanımlı bilgi işlem laboratuvarlarından oluşan çalışma merkezleri sunan alanındaki ilk ve tek özel eğitim kurumudur.

Bilge Adam öğrencilerinden bu uygulamayı denemiş olanlar yorumlarını bizlerle paylaşırsa seviniriz. :)

Comments: 4

 1. West_ says:

  Yine bir yenilik. Bilge adam işini biliyor. Rakiplerine nasıl fark atacağını çok iyi biliyor. Şimdi kariyerimle ilgili bir projem var diyelim. Mevcut donanımlardan ve ekipmanlardan istediğimde yaralanabiliyorum, güzelmiş valla. Al sana yazılmak için bir sebep daha:)

 2. sedefuyar says:

  Bilge adam ankaraya kaydolmustum.ancak devam edemedim.Kaydimi devir etmek istiyorum. 1500 lira odedim. 300 saatten 24 saate girdim. 276 saatlik kurs ucreti devretmek istiyorum. etutlerle tamamlanabilecegini dusunuyorum. geriye 18 ay kaldi ayda 264 tl. Isteyen varsa devredebilirim.Fiyatlara zam geldiginden bu fiyat cok cok uygun olur. Bilge adamin baska sehirlerdeki subelerinde de gecerlidir. Eger gitmek isterseniz kacirmayin derim size. bana sdfuyar@hotmail.com‘dan ulasabilirsiniz

 3. FiZan says:

  Bilge adam’dan Office eğitimi almak istiyorum. Kurs bitiminde acaba office programlarına hakimiyet seviyem nasıl olur? Yani tüm ayrıntıları anlatıp, gösteriyorlarmı kursta, yoksa temeli verip gerisini bizemi bırakıyorlar.

 4. bilge3434 says:

  Bilge adam istanbulda web tasarım & grafık kursu alıyorm fakat yalnızca 4 saate gırdım ve kaydı dondurdum devir etmek ıstıyrm uygun fıyattan.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>