Bilge Adam Kursu, Bilge Adam Şubeleri İzmir


Bilge Adam Şubelerine bir de İzmir Alsancak şubesi eklenmiş. Beni bilen biliyor, Manisa ile bir bağım var. Daha önce bir yazımda zaten  bunu belirtmiştim. Bilge Adam’ın İzmir’de şube açması beni sevindirdi. Gittikçe bize yaklaşıyorlar.  :)

Bulduğum bilgilere göre 2009 yılının sonları gibi Bilge Adam kursu İzmir’de açılmış. Bilge Adam İzmir Şubesi, 140  PC  15 mac, 11 Lab ve 1 Çalışma/Sınav merkeziyle yaklaşık 130 öğrenci ile eğitime devam ediyormuş.

Bilge Adam İzmir Şubeye Ulaşım:

Hatay yönünden gelecek olanlar 86 numaralı otobüsü kullanabilirler. Çankaya İtfaiye durağında inebilirsiniz. Caddenin karşı tarafına geçtiğinizde Köşede Niyazi Ersoy İş Merkezini göreceksiniz. Bilge Adam 3. Katında

Yeşilyurt yönünden gelenler 79 numaralı otobüse binip Çankaya İtfaiye durağında inebilirler.

Bornova yönünden gelenler Metro’ya binerek ,Çankaya’da iner ve  Eski İtfaiye’ye doğru yürürlerse Bilge Adam’ı göreceklerdir.

Karşıyaka yönünden gelecek olanlar içi Deniz yolunu kullananlar Pasaport iskelesinde inerek 5-6.dakikalık bir yürüme mesafesi ile şubemize ulaşabilirler. Otobüs ile ulaşım sağlayacak olanlar 361 veya 120 numaralı otobüse binerek İtfaiye durağında inebilirler.

Bilge Adam İzmir Şube Adresi: Şair Eşref Bulv. Hürriyet Cd. No: 8/103 Çankaya/İzmir
Bilge Adam İzmir Şubesi Telefonu: 444 33 30

Comments: 9

 1. Münevver says:

  Bilge Adam kursuna yazılmak istiyorum ama kurs fiyatları çok pahalı diye duydum. :(

 2. Bilge Adam İstanbul şubeleri says:

  Bilge Adam İstanbul şubeleri hakkında bilgi almak istiyorum, İzmir şubesi için değil…

 3. meltem says:

  İstanbul dışında zaten sadece Ankara’da şubeleri vardı yanılmıyorsam. şimdi İzmir’e de açmaları iyi olmuş. Türkiye’de bu işi gerçekten en iyi yapan yerlerden birisi bence Bilge Adam. Sadece İstanbulda yaşayanların faydalanması da haksızlıktı:) Umarım Eskişehir’e de şube açarlar.

 4. Bilge Adam İstanbul Şubeleri says:

  Bilge Adam’ın İstanbul’da Bakırköy Town Center AVM’de, Beşiktaş’ta Barbaros Bulvarında, Taksim’de İstiklal Caddesinde, Kadıköy’de ve bir de Fatih’te şubesi var.

 5. zeynep says:

  Ben Taksimdeki şubeyi biliyorum. tarihi bir bina. Bir arkadaşım da eğitim aldı hatta orada. iyi olduğunu söylüyordu.

 6. bilgeadam kursunda indirim kartı says:

  bilgeadam kursu indirim kartım var.biraz daha uygun bir fiyata satacağım.ilgilenenleriniz varsa bana mail atabilirler;
  gumustekin_59@hıtmail.com

 7. aslı says:

  izmir için süper bir olay. Bilge adam büyük bir boşluğu dolduracak bence. Böyle kurumsal firmaların artmasını diliyorum İzmir’de. Özellikle de eğitim alanında.

 8. özgür says:

  Bu sıcaklarda İzmir şubenizde derse giden var mı çok merak ettim doğrusu?

 9. selçuk says:

  çok boş ve çok pahallı bir yer.eğitime kendi mezun ettikleri (yani sizden bir önceki mezunlar) giriyor,verilen bir şey yok ama alınan para çok.diğer kurslar daha efektif ve ucuz.en azından satışta bulunan kızlar sizi cezbedip kaydetmek için abuk sabuk şeyler yapmıyor.kayıt olurken 200 defa düşünün çünkü çıkmak isterseniz sizden söke söke en az anlaştığınız ücretin % 50 kesiyorlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>