Bilge Adam Office Kursu, Bilge Adam Kursu


2010. Bilge Adam Office kursu hakkında farklı düşüncelerimi diğer blogumda da belirtmiştim. Eğer orta ölçekli bir firmada bilgisayar kullanacağınız bir işe girmek istiyorsanız mutlaka Excel, Word ve Powerpoint gibi office uygulamalarını bilmeniz sizler için büyük bir avantajdır. Çok detaylı kullanmasınızda Word’de bir teklşf nasıl yazılır; Excelde hesaplamalar veya grafikler nasıl yaratılır, power pointde sunumlar nasıl hazırlanır bilmeniz yararlı olacaktır.

Office kursunu en iyi veren eğitim kurumlarının listesinin üst sıralarında da Bilge Adam Office Kursu gelmektedir. Bilge Adam kurs fiyatları diğer eğitim kurumlarına göre biraz pahalıdır onu baştan söyleyeyim. Bu yüzden kendiniz de iyice araştırma yapmalısınız. :)

Bilge Adam Office Kursu:

Temel Bilgisayar, Multimedya ve Internet:

Bu bölümde Windows Visa’ya giriş yapılıp öğrencilerin temel bilgisayar becerileri geliştirilir ve Internetin daha hızlı kullanımı için Internet Explorer’ın daha etkin kullanımı üzerinde durulur.

Microsoft Office Uygulamaları:

• MS Word 2007
• MS Excel 2007
• MS PowerPoint 2007
• MS Outlook 2007

Bu bölümde öğrenciler Word 2007 ile raporları ve dökümanları hızlı ve düzgün bir şekilde hazırlamayı öğrenir.Excel ile finansal hesaplamalar, raporlar ve bilgi analizi gibi işlemlerin etkin bir şekilde nasıl kullnılacağını görürler.Daha sonr PowerPoint 2007’yi kullanarak sunumlar hazırlamayı öğreniler. Son olarak da Microsoft Office’in kişisel bilgi yönetimi ve haberleşme programı olsn Outlook 2007 uygulamasını öğrenirler.

Bilge Adam Şubeleri de 2010 yılı itibariyle aşağıdaki il ve ilçelerde bulunmaktadır.

Bilge Adam Ankara Kızılay Şubesi
Bilge Adam Ankara Bilkent Plaza Şubesi
Bilge Adam İzmir Çankaya Şubesi
Bilge Adam Beşiktaş Şubesi
Bilge Adam Fatih Şubesi
Bilge Adam Taksim Şubesi
Bilge Adam Kadıköy Şubesi
Bilge Adam Bakırköy Town Center Şubesi
Bilge Adam Bakırköy Şubesi
Bilge Adam Kozyatağı Şubesi
Genel Müdürlük / Fulya Şubesi- İstanbul

Comments: 5

 1. Bilge Adam Kursları says:

  Bilge Adam Kursları hakkında daha fazla bilgiye ihtiycım var, özellikle de kurs fiyatlarına…

 2. Anonymous says:

  http://www.bilgeadam.com da eğitimlerle ilgili katalog var. Bunun dışında fiyat konusunda sanırım şubeleriyle görüşmek gerekiyor. Ben internette net bir bilgiye ulaşamadım. Ücretleri ödeme seçeneklerine göre değişiyormuş çünkü.

 3. aslı says:

  Şunu söylemeliyim ki artık genç yaşlı, tahsilli tahsilsiz herkesin office bilmesi şart. İşverenler için İngilizce bir tercih sebebi mesela. Ama Office bilgisi tercih sebebi değil. Bu artık bir zorunluluk. Olmazsa olmaz. Dolayısıyla mutlaka tüm gençler Office öğrensin. Bilge Adam’da ya da başka bir yerde hiç farketmez.

 4. unforgiven says:

  Kurs fiyatlarını öğrenmek deveye hendek atlatmaktan zor abi. Şubeye gitcez artık bu sıcakta:(

 5. graffic says:

  Merhabalar. Bilge adam’da photoshop ve corel kursları varmı. Bu iki yazılımı tepeden tırnağa öğrenmek istiyorum. Eğer böyle bir kursu varsa benim için süper olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>