Bilge Adam Şubeleri, Bilge Adam Kursları


Bu yazımızda sizlere Bilge Adam hakkında ve Bilge Adam şubelerinden  bilgiler vermek istedim. Bilge Adam yorumlarının bu kadar çok geleceğini bu yazıyı yazarken düşünmemiştim. Bilge Adam kursuna daha önce giden öğrenciler veya gitmek isteyip de soruları olanların buluştuğu bir yazı haline dönüştü burası.  :) Tüm bu Bilge Adam yorumlarını yazının en altında bulabilirsiniz. Siz de yorumlarınızı diğer ziyaretçilerimizle lütfen paylaşınız.

Bilge Adam‘da yaklaşık 11 sene önce  aldığım bir eğitim sonrasında bu bloğu açmıştım. O yüzden bu yazımı onlara bir vefa borcumu ödemek için yazıyorum.

Özel ilgim nedeniyle bloglar konusunda eğitmenlerimden bilgi almaya çalıştım. Sürekli ders aralarında onlara bloglar konusunda sorular soruyordum. Hatta o zamanlar Türkiye’de adam gibi blog sayısı çok çok azdı. Ben sürekli başarılı blogları  araştırdım ve bu noktaya geldim. Demek ki, gittiğin kursta eğitmenini iyi dinlersen ve ondaki kaynakları iyi kullanırsan sen de benim gibi başarılı blog açabilirsin :)

Duyduğum kadarıyla Bilge Adam İzmir’de de şube açmış. Umarım İzmir’de de başarılı öğrenciler yetiştirirler.

Bu da benim Bilge Adam‘ın bendeki emekleri için kıyağım olsun ve sizlere Bilge Adam şubelerinin adlarının tam listesini vereyim. :)

Bilge Adam Şubeleri:

Bilge Adam Çankaya Şubesi – İzmir

Bilge Adam Beşiktaş Şubesi – İstanbul

Bilge Adam Fatih Şubesi- İstanbul

Bilge Adam Taksim Şubesi- İstanbul

Bilge Adam Kadıköy Şubesi- İstanbul

Bilge Adam Bakırköy Town Center Şubesi- İstanbul

Bilge Adam Bakırköy Ebuzziya Şubesi- İstanbul

Bilge Adam Kozyatağı Şubesi- İstanbul

Genel Müdürlük / Fulya Şubesi- İstanbul

Bilge Adam Kızılay Şubesi- Ankara

Bilge Adam Bilkent Plaza Şubesi- Ankara

 

Comments: 84

 1. Tarık says:

  Merhabalar. İzmir şubenizden iki eğitim birden almak istiyorum. İki veya daha fazla alınan eğitimlerde uyguladığınız özel bir indiriminiz var mı?

 2. Birce says:

  Bilge Adam olarak bir çok lise ve üniversitede seminerleriniz düzenleniyor. Belli bir seminer takviminiz var mı? Marmara üniversitesindede seminer veya bir etkinliğiniz olacak mı?

 3. Flyfish says:

  Merhabalar. Kursunuza giden bir arkadaşımın söylediğine göre “Öğrencilere özel ilgili bölüm indirimi” varmış. Bu indirim hangi bölümleri kapsıyor. Belli bir bölüm kısıtlaması var mı?

 4. CengizHan says:

  Selamlar. Seminerlerinizin ücretsiz olduğunu, bu seminerlerden öğrencilerinizin ve mezunlarınızın faydalana bildiğini öğrendim. Peki seminere ücret ödeyerek dışardan katılma şansımız olamaz mı? Yada tanıtım amaçlı herkezin katılabileceği seminerler düzenlenmeyi düşünmüyormusunuz?

 5. Melis says:

  Merhabalar. Verdiğiniz değerli bilgiler için kendi adıma çok teşekkür ederim. Bilge Adam yayınlarını sadece kurs eğitimine katılan öğrenciler mi alabiliyor. Exstradan ücretini ödeyerek bu yayınları satın alabilirmiyim. Saygılar.

 6. River says:

  Merhabalar. Bilge adamı diğer kurslardan ayıran fark nedir? Kursa giden ve eğitimi tamamlamış arkadaşlar yorumlarını iyi yada kötü belirtirse çok sevinirim. Bende bilge adama yazılmayı düşünüyorum. Ama kararsızım.

 7. Bengü says:

  Merak ettiğim bir sorum var. Eğitimlere başlamadan önce seviye belirleme sınavı tarzında bir sınav yapılıyormu. Yoksa hiç bilmeyen biri ile işi bilen sertifika almak için giden aynı hızda ve aynı detayda eğitimimi görüyor?

 8. Zeplin says:

  Kursa giden iki arkadaşım var. Söylediklerine göre eğitmenlerden ve verilen kurslardan memnunlar. Bende eğitim verdikleri bir derse katılarak kendi gözümle eğitim kalitesini beğenirsem yazılacağım kursa.

 9. Candy says:

  Bilge adam’a yazılacak arkadaşlar bence içiniz rahat olsun. Tamam fiyatlar diğer kurslara göre biraz pahalı ama eğitimleriniz başladığında aldığınız eğitimin kalitesini görünce ödediğiniz ücreti hak ettiğini anlayacaksınız.Ben eğitim ve sertifikamı aldım. Şuan bir kursa yazılacak olsam yine bilge adamı tercih ederim.

 10. Reality says:

  Bilge adamla ilgili olumsuz eleştirilere katılmıyorum. Tamamı ile karalama kampanyası. Biraz mantıklı düşünün bu eğitim kurumu dediğiniz gibi sıradan,kalitesiz yada üç kağıtçı bir kurum olsa bu kadar tutulurmuydu. Türkiye genelinde bu kadar şubesi olabilirmiydi. Televizyonlarda hiç reklamlarını gördünüz mü? Ben görmedim. Çünkü reklama ihtiyaçları yok. Kalitesini mezun ettiği öğrencileri ile ortaya koyuyor. En iyi reklam budur bence. Ben bilge adamdan iki eğitim almış biri olarak kariyer hayatımdaki sağlam adımlarımı bilge adam sayesinde atıyorum ve atmaya devam edeceğim. O yüzden boş konuşmaların anlamı yok bence. Kimse sizi zorlamıyor. İsteyen yazılır, istemeyen yazılmaz.

 11. Filiz says:

  Merak ettiğim bir sorum var. Bilge adam kaç senedir bu piyasanın içerisinde. Kaç senelik bir eğitim kurumu bilen varmı? Bunu merak ettiğim için soruyorum.

 12. Kursiyer says:

  Bu işler birazda şans işidir. Beş parmağın beşinin bir olmayacağı gibi her şubenin eğitmen kalitesidi dolayısı ile aynı olmayacaktır. Eğitim düzeyleri ve bilgilerine bir şey demiyorum ama eğitmenin anlatım ve öğretim şeklide çok önemlidir. Bazı durumlardada kursiyerden kaynaklı eğitmenlere ve kuruma çamur atıldığını düşünüyorum. Çünki eğitim alan kursiyerin anlama ve bilgi kapasitesi düşük olduğu zaman suçu kendinde değil eğitmende ve kurumda arıyor. Eğer bir eğitim kurumuna yazılmayı düşünüyorsanız bence ilk başta kendinizi tartın, kapasitenize göre bir bölüm seçin ve o eğitimi alın. Umarım bazı arkadaşlarımız sözlerimden alınmamışlardır.

 13. Ceyhan says:

  Merhaba İzmir şubesinden eğitim alıyorum. Eğitmenimizden çok memnunum. Gerçekten kaliteli eğitimler veriyorlar. Eğer eğitim almayı düşünüyorsanız, durumunuzda müsait ise bence bilge adamı kaçırmamalısınız.

 14. yerdenuzak says:

  Ben Bilge Adam’dan kesinlikle memnun kalmadım, eğer Raporlama Uzmanlığı programına yazılacaksanız bir kere daha düşünmenizi tavsiye ederim. Konu ile ilgili yazışmalar ve detaylar için…

 15. Nergiz says:

  Merhaba. Ödemelerde bir kısmı nakit gerisini kredi kartı ile ödeme şansımız var mı?

 16. Anonymous says:

  şuan bilgeadamda ögrenciyim askerlik yaklaştı dondura bilirmiyim

 17. Minimum says:

  Yaz’a özel kampanya ve indirimleriniz olacak mı? Kursunuza yazılmak istiyorum. Fakat fiyatlar beni aşıyor. Yardımcı olun lütfen.

 18. Flexx says:

  Bilge Adam Antalya şubesine yazılmayı düşünüyorum. Benim fazla bir bilgim yok. Sistem ağ alanında eğitim almak istiyorum. Sizce bekleneni verebilecek bir yer mi? Gidenler varsa düşüncelerini yazarlarsa sevinirim.

 19. cemre says:

  Ben gittim ve memnun kalmadım açıkçası bana göre etiket firma verdiğin paraya değmiyor.İyi bi yere gitmek istersen Bilgi Eğitimi tavsiye ederim.

 20. Bilge says:

  Bilge Adam hakkında çok yorum gelmiş buraya da. Çok öğrencisi var sanırım ama fiyatlar konusunda net bir bilgi yok :(

 21. derya says:

  Kesinlikle çok kaliteli eğitim veren bir firma. bazı arkadaşlar pahalı olduğundan ve deymeyceğinden bahsetmişler ama eğitim işi tek taraflı olmuyor mağlesef. İki tarafında istemesi lazım diye düşünüyorum.

 22. Vadi says:

  Gerçekten çok kaliteli kurslar veriyor Bilge Adam. Diğer kurslardan gerçekten çok faydalı ve herşeyi daha hızlı ve iyi bir şekilde öğretiyorlar.

 23. mert says:

  Bilge adamın daha fazla yerde olması lazım mesela ben adanada yasıyorum ve buradaki bir iki arkadaşım sırf eğitim alabilmek için antalya ya gittiler en yakın zamanda tüm il merkezlerinde açılması gerekiyor. Diğer eğitim kurumlarını sahsen basarılı bulmuyorum ama bilge adam gerçekten olağanüstü bir kuruluş

 24. Hilmi says:

  Bilge adam gerçekten çok kaliteli hizmet veren bir kurs firmasıdır. Türkiye’nin bir numarasıdır ve herkese tavsiye ederim.

 25. Leyla says:

  Vay be bilge adamın Ankarada’da şubesi varmış. Gidip görüşmek lazım zira Türkiye’nin en kıymetli eğitim kurumlarından iri olduğunu hepimiz biliyoruz zaten.

 26. Devran says:

  Gaziantepte olsaydı bende giderdim. Kaçırdık böyle bir fırsatı. Şehirlerinde olanlar gitsinler hemen kaçırmasınlar. Teşekkürler fırsat için

 27. Devran says:

  3 büyük şehirde oturanlar şanslılar. Bilgeadam biraz alanını genişletmeli. Biz de bakmayalım öyle yani. Saygılar.

 28. Yunus Balcı says:

  Çeşitli alanlarda kurs veren bilge adamın en kaliteli eğitim kurslarından biri olduğunu düşünüyorum. Ben grafik kursuna gittim ve faydasını gördüm gitmeyi düşünenlere öneriyorum

 29. gizem says:

  bu verdiğiniz bilgi için teşekkürederim ama maalesef küçük bir şehirde yaşıyorumve kursu burda yok yani çok üzüldüm şimdi gitseydim ne güzel olurdu yinede teşekkürler.

 30. Kibar says:

  ben antalyalıyım ve öğrendimki antalyayada açıldı ve dersler basladı bile :) fakat ben yazılamadım büyük ihtimalle seneye çünkü fiyatı bana birazcık pahalı geldi tabi herkes için pahalı değildir ama benim o kadar verecek param yok malum öğrenciyim:)

 31. Adam says:

  Kalitesinden taviz vermeyen tek kurumdur. Bir çok şubesinin bulunmasının yanı sıra. Çok ilgili bir eğitim imkanı sunuluyor. Teşekkürler.

 32. ferdi says:

  bilge adamın antalyadada şubesi vardı diye biliyorum ama neden buraya yazılmamış anlamadım. Keşke doğu illerinede şube açsada bizde bu kaliteden yararlanabilsek.

 33. kürşat says:

  Ankara kızılay şubesine gitmiştim, ortamı görünce insan kendinden geçiyor resmen bu kadar muazzam teknoloji pek bulunmuyor. Ama Bilge Adam çok pahalı çok

 34. Hakkani says:

  Bilge adam CDleri felan satılıyor mu ? böyle birşey almamız mümkün mü ? yada kurslara kayıt olduğumuzda evde daha sonra çalışabilmemiz için herhangi bir Cd seti felan veriyorlar mı ? pek yalnız başıma okumayı sevmem de.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

trackbacks:9

pingback from Bilge Adam Kursu, Bilge Adam Şubeleri İzmir | Kaliteli Yayın 10 March 2010
pingback from Bilge Adam Kursu, Bilge Adam Şubeleri İzmir 24 March 2010
pingback from Bilge Adam ve Bilge Adam Şubeleri | Renksiz TV 12 June 2010
pingback from Bilge Adam Kursları Ne Kadar Popüler? | Komunite Blog 19 June 2010
pingback from Bilge Adam Kursları İstanbul 23 June 2010
pingback from Bilge Adam Kursu, Bilge Adam Kursları | SINIRSIZ BİLGİ,TÜRKÇE BİLGİ KAYNAĞI 23 June 2010
pingback from Bilge Adam Kursları 25 June 2010
pingback from Homojen.Net | Benim Dünyam » Bilge Adam Kursları 27 June 2010
pingback from Bilge Adam Kursları ve Sektörel Eğitim 28 June 2010