Office Eğitimi,Office Sertifikası,Office Kursu


Bilge Adam‘da genel olarak bilinen Office Eğitimi “Bilgi Yönetimi ve Raporlama Uzmanlığı” adı altında geçmektedir.

Eğitim Programı mezunları iş hayatına başladıklarında farklı disiplinlerin hedeflerine yönelik çalışmalar yapabilecek beceriye, MS Office ürünleri başta olmak üzere bu alanda en çok tercih edilen yazılımları kullanabilmeye ve iş akışının başarıyla hayata geçirilmesinde gerekli ve yeterli teknik bilgiye gereksinim duyar.

Office kursu en ihtiyaç duyulan eğitimlerdendir. Office eğitiminde Excel, Word, PowerPoint, Access gibi Microsoft’un uygulamaları anlatılmaktadır. Toplam 300 saatlik, kapsamlı bir eğitim programıdır.

Bilge Adam eğitimlerinde uygulamalı bir eğitim modeli benimsenir. Eğitim süresince öğrenciler öğrendikleri bilgileri eğitimin sonundaki proje ile pekiştirirler. Bilge Adam Bilgi Yönetimi ve Raporlama Uzmanlığı Eğitim Programı, Bilge Adam Yayıncılık Departmanı tarafından üretilmiş; eğitime paralel konu anlatımı ve örnek uygulamalardan oluşan Türkçe yayınlar ile desteklenmektedir.

Office eğitimi ve Office sertifikası hakkında detay bilgi için Bilge Adam şubelerindeki yetkililerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>