Sistem Kursu, Sistem Sertifikası, Bilge Adam Sistem Eğitimleri


Sistem kursu, sistem eğitimi ve sistem sertifikası hakkında bir yazı hazırladık. Sistem kursuna gitmeye karar verdiyseniz zaten nasıl bir eğitim almak istediğinizi de biliyorsunuzdur.

Sistem eğitimini seçerken amacınızın ve hedefinizin ne olduğunu çok iyi belirlemelisiniz. Bu kadar çok bilgisayar eğitimi seçeneği varken, içeriklerini çok iyi araştırmalı, size yararlı olan sistem kursunu seçmelisiniz.

Sistem sertifikası, belirli sınav merkezlerinde yapılan sınavlar sonucunda Sistem sertifikasını almaya hak kazanabilirsiniz.

Neden Bilge Adam’da Sistem ve Ağ Uzmanlığı?

BT sektörü; Microsoft, HP veya Cisco yetkinliklerinden sadece birine sahip ya da sadece sistem veya ağ alanında uzmanlaşmış profesyoneller yerine bu yetkinliklerin hepsine hakim uzmanlara ihtiyaç duymaktadır. Bilge Adam Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimi, bu ihtiyaçların tümünü karşılayacak şekilde tasarlanmış Microsoft, HP ve Cisco gibi bu alandaki üç dünya liderinin teknolojilerini kapsayan tek eğitim programıdır.
Bu alandaki eğitimlerde en önemli kriterlerden biri eğitimde kullanılacak sistem ve cihazlardır. Yüksek kapasiteli PC’ler, son teknoloji HP sunucu, yedekleme ve ağ cihazları ve Cisco laboratuvarları ile Bilge Adam’ın Sistem ve Ağ Uzmanlığı eğitimi, bu alandaki Türkiye’nin teknolojik altyapısı en güçlü özel eğitim programıdır.

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>