Veritabanı Sertifikası, Veritabanı Kursu, Veritabanı Eğitimi


Veritabanı eğitimi konusunda Bilge Adam’ın eğitim adı Veritabanı Uzmanlığı’dır.

İnternette veritabanı eğitimi veya veritabanı kursu olarak aranmaktadır.

Veritabanı eğitimi almak istiyorsanız seçenekler listenize mutlaka Bilge Adam’ı da dahil ediniz. Bilge Adam’ın bu programı teknolojilerin sadece yaygın değil, aynı zamanda en yeni sürümlerinin de anlatıldığı bir eğitim programıdır.

Eğitim süresince, C# dili üzerinde ASP. NET, ADO.NET, Microsoft SQL Server gibi veritabanı teknolojilerinin en güncel versiyonları, bu yazılımların sağlıklı olarak anlatılabileceği yüksek kapasiteli bilgisayarlarla öğretilmektedir.

Bilge Adam Veritabanı Uzmanlığı Eğitim Programı, bu ihtiyacı karşılayabilecek uzmanlar yetiştiren ve bu uzmanların gelişimlerine katkıda bulunan bir kariyer eğitimidir. Uluslararası trendler ve iş piyasalarının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen bu eğitim programı aynı zamanda da Microsoft, Oracle ve Sun (Java) gibi üç dünya liderinin teknolojilerini aynı anda içeren Türkiye’deki tek eğitim programıdır.

Veritabanı Uzmanlığı ile alacağınız eğitim ile Veritabanı Sertifikası sınavlarına da hazırlanmış olursunuz.

 

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>