2o13 Ev Tasarımları,Oturma Odaları,Mutfaklar,Genç Odaları


Siz okuyucularımıza bu yazımızda 2013 yılında yaygınca tercih edilecek ev tasarımları hakkında bilgi vereceğiz.

Dekorasyon yapılırken, sadece görüntü amaçlı eşya alınımı da son derece lüzumsuzdur.Kısaca eşyalar, sağlam, işlevsel ve estetik olmalıdır.

Oturma odaları evimizde en çok zaman geçirdiğimiz odalarımızdan birisidir.Bu nedenle oturma odalarında görünüş kadar rahatlıkta önemlidir.

Bu sezon koltuklarda daha çok açık renk tercih edilmiş.Ayrıca L takımlar da tasarımlarda sıkça kullanılıyor.

köşe-koltuk-takımı
Köşe Koltuk Takımı

Gelişme çağına girmiş çocukların ve gençlerin kendilerine ait birer odalarının bulunması, sorumluluk duygusu kazanmalarına ve kendilerine ait bir yaşam alanına sahip olmalarından dolayı kendisine saygı duyulduğunu ve değer verdiğini düşünmesini sağladığından, gelecekte oluşturacakları karakterleri için oldukça önemlidir.2013 tasarımlarında hem rahatlık hem tasarım  ön planda.

yatak-odasi
Genç Odası

Mutfak, özellikle ev hanımlarının günün büyük bir çoğunluğunu geçirdiği bölümdür. Mutfaklar çoğu evin ufak bir bölümüne yapılmış olsalar da, hem burada yemek pişiren kadınlar hem de yemeklerini burada yiyen diğer aile fertleri için mutfak dekorasyonu oldukça önemli bir konudur.Bu sezon da  mutfak dekorasyonu ve kullanışlılığı unutulmamış.

 

 

 

 

 

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>