Akın Pasta Malzemeleri, Şeker Hamuru Satışı, Pasta Malzemeleri Satan Yerler, Pasta Malzemeleri


Pastacılıkla ilgili bütün malzemelerin, şeker hamuru malzeme ve ekipmanlarının bulunduğu sanal olarak alışveriş yapabileceğiniz online satış sitesi açıldı.

1992′den bu yana kalitemizden hiç bir zaman ödün vermeden elinden gelen en iyi hizmeti pastanelerinde ve müşterilerine sunmaktadır.

Her gün gelişen Pastacılık sektörüne ayak uydurabilen markalardan biri olmayı başardı. Pastacılıkta ve Butik Pastacılıkta, pastanelerin ve müşterilerinin beklentilerini karşılayarak, tüm yeni ürünleri en hızlı şekilde sizlerle buluşturmayı amaç edinmiştir.

Bahçelievler İstanbul’da bulunan mağazanın yanında 2010 senesinde online satış sitesi olan www.PastaMalzemeci.com’u da müşterilerinin hizmetine sundu. Böylece uygun fiyat ve kaliteden ödün vermeden sadece Bahçelievler değil tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Ürünler kendi ithalatı ve bayiliklerinin olduğu firmalardan uygun fiyatlarla temin edilmektedir.

Sizler de daha güzel pastalar yapmak için pasta malzemeleri, şeker hamuru, şeker hamuru ekipmanları, kurabiye kalıpları, pasta dekorları gibi pasta dekorasyonu konusundaki geniş içerikli ürünleri mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

Bütün pasta malzemeleri ve pasta dekorasyonlarını pastamalzemeci.com sitesinde çok uygun fiyatlara ve farklı olarak bulabileceksiniz.

pasta malzemeleri
pasta malzemeleri

 

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>