Çocuklara Hediyeler, 23 Nisan’da Çocuklara Armağanlar, 23 Nisan Bayramı


23 Nisan’da çocuklarınıza alabileceğiniz ufak, sevimli ve bir o kadar da anlamlı hediye seçenekleri yazımızda sizlerle…

Sevimli kumbaralar

Tahtakale Şark Han veya hediyelik eşya satan dükkanlarda bu tip kumbaralar bulabilirsiniz.

Özellikle bozuk para gibi her bulduğunu ağzına götüren çocuklar için kumbara iyi bir çözüm olabiliyor. Yerde para mı buldu, doğru kumbaraya…

Hem koruma, hem tasarruf:)

Sürpriz dolu kutular

Özellikle okula giden çocuklar için güzel bir sürpriz hazırlayarak, satın alacağınız metal kutulara boya kalemleri, silgi ve kalemtraş gibi hem güzel hem de faydalı hediyeler koyabilir, çocuk bayramında hediye edebilirsiniz.

Kutuları yine Şark Han veya büyük kırtasiyelerden edinebilirsiniz. Daha küçük ve farklı şekillerde metal kutular bulabilirseniz içini renkli balonlarla da doldurabilirsiniz.

Şeker kavanozları

Malum, çocuklar bonibon ve jelibon gibi abur cubura bayılıyor. Biz her ne kadar sağlıksız ödüllendirmelere karşı olsak da onları en çok bu hediyeler sevindiriyor.

Kısıtlı abur cubur sunan bir ebeveyn iseniz, çocuğunuz da bir kavanoz dolusu şekeri bir seferde yemek yerine arkadaşları ile paylaşabiliyorsa böyle bir hediye uygun olabilir.

Keçeden hediye keseleri

Böylesine sevimli hayvan figürlü hediye keseleri çocuklar için merak uyandırıcı olabiliyor. “Bil bakalım içinde ne var?” sorusu ile heyecanları artıyor. Peki bu keselere ne konabilir?

Benim aklıma gelenlerden birkaçı büyük hediyelik eşya satıcılarında bulabileceğiniz sevimli karakterler, minik hayvanlar veya arabalar.

Şeker hamurlu kurabiyeler

Çocuklara şeker diyin, başka bir şey demeyin :)

Özellikle de gözlerine hoş görünecek, şeker hamuru ile süslenmiş ilgilerini çekecek tasarımlarda rengarenk kurabiyelere bayılacaklardır.

23 Nisan Hediyeleri

23 Nisan Hediyeleri

Sizlerin de yorumları varsa aşağıdaki yorumlar butonumuzda düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>