Dakota Rose, Dakota Rose Kimdir, Dakota Rose Resimleri


Bütün Dünya’nın takip ettiği Dakota Rose, yaptığı özel makyajlar ve Japon çizgi romanlarından çıkmış kıyafetleriyle herkesi kendisine hayran bıraktı. Barbie Bebeklere benzemesiyle ün salan Dakota Amerika’da Barbie olarak anılıyor.

Kendi sitesinde yaptığı makyajları ve yaşamını takipçileri ile paylaşan Rose’nun  Paylaştığı videolar o kadar çok ilgi görüyor ki, bunlara YOUKU’da bile rastlamak mümkün.

23 yaşındaki Kaliforniya’lı Amerikan Dakota Rose şimdiden çokça hayran kitlesi oluşturmuş durumda. Fotoğraflarına ilk bakıldığında insanda “gerçek değilmiş” izlenimi uyandıran Dakota Rose, kotakoti adlı bloguyla tüm dünyaya ulaşıyor.

Youtube’de sürekli olarak konuşan Rose, photoshop yapmadığını  youtube yüklediği videolarında anlatıyor. Rose’un hayranları Çin, Japonya, Kore ve Rusya başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından genç kıza mesaj gönderiyor.

 

 

Dakota Rose

Dakota Rose

 

 

 

Dakota Rose

Dakota Rose

 

 

 

Dakota Rose

Dakota Rose

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>