Defacto, Defacto 2013 Sonbahar Kış koleksiyonu


DeFacto’nun 2012-2013 Sonbahar-Kış sezonu için tasarladığı koleksiyonu kendinizi şık ve rahat hissedebileceğiniz tasarımlardan oluşuyor. Hem baylar hem de bayanlar için hazırlanmış olan şık butikler oldukça güzeller ve göz alıcılar.

Bordo, siyah, ekru, rose, kum rengi ve altın tonları ağırlıkta olduğu koleksiyonda yer alan kontrast saten detaylı ceketler, pileli etekler ve elbiseler, gün boyu size parti şıklığını yaşatacak. Şunu da belirtmek isterim ki ürünler de en son ve en şık moda esintilerine de yer verilmesi modellere ayrı bir hava katmış.

Raflarda daha çok etekler, pantolonlar ve tişörtler çok tercih ediliyor. Şunu da belirtmek isterim ki ürünler de en son ve en şık moda esintilerine de yer verilmesi modellere ayrı bir hava katmış.

Son günler de artan indirim ve kampanyalar ile defacto ürünlerine  ilgi de artmış durumda. Kadın erkek kolkesiyonları ile sıcacık ve şık bir sezon bizleri bekliyor.

 

Defacto

Defacto

 

 

Defacto

Defacto

 

 

Defacto

Defacto

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>