Evim Sensin ,Evim Sensin Filmi Konusu ,Evim Sensin Filmi Oyuncuları


Yönetmen: Özcan Deniz
Oyuncular: Fahriye Evcen, Özcan Deniz, Özay Fecht, Güneş Hayat, Zeynep Ender İge, Teoman Kumbaracibaşi, Volga Sorgu, Barış Yalçın, Sait Yener, Gizem Denizci
Tür  : Dram, Romantik

Evim Sensin, ikili ilişkilerde aradıkları huzuru bulamayan iki farklı insanın arasında alevlenen aşkı anlatıyor. Fakat bu aşk, ikilinin özene bezene kurduğu dünyanın üstlerine bir kabus gibi çökmesine engel olamayacaktır. Son olarak Yeşim Ustaoğlu’nın Araf’ında izlediğimiz oyuncu-yönetmen Özcan Deniz’in senaryosunda da imzasının olduğu Evim Sensin’in başrolünde Özcan’a Fahriye Evcen eşlik ediyor.

Konusu: Kırılmış kalbinin yaralarını üzerinde taşıyan Leyla başından geçen bir ayrılığın sonunda baba evine döner ve bir yanda kırılan kalbini bir yanda otoriter babası Selim’le olan bağını onarmaya başlar. Çocukluk evinin kapısından adımını attığında hayatının en zor 4 yılına girdiğinden habersizdir.

Leyla ile yolu kesişinceye kadar yalnızca kendisi için yaşamış olan İskender, yetimhanede büyümüş ve hayatı boyunca hiç evi olmamış bir adamdır. Belki de meslek olarak başkalarına ev yapmayı seçmesi bundandır.

Kazara yaşanan ilk bakışmanın üzerinden uzun bir zaman geçse de filizlenen aşk hızla ilerler. Biri aşktan, biri yalnızlıktan nasibini almış, dünyaları taban tabana zıt çiftimiz herşeye rağmen aradıklarını birbirinde bulur. İskender, birine ait olma, yarını planlama, bir kadının kocası olma duygularından oldukça uzak ve bu kavramlara yabancıdır. Ama Leyla, kalbini iyileştiren adama bütün bu karanlık noktalarından çıkacağı yeni bir dünya armağan eder.

İkisinin özene bezene kurduğu dünyanın üstüne bir kabus çökene kadar. Onun evi artık Leyla’dır.

EvimSensin

ozcan-fahriye

Evim Sensin

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>