Fransız Balkonlar, Metal Mühendislik, Fransız Balkon Modelleri


Günümüzde en çok tercih edilen  Fransız  balkon korkuluk modellerindendir. Paslanmaz çelik korkuluklu Fransız Balkon modeli günümüz şartlarında sağlam olması, estetik olması ve moda olması açısından bir çok binada kullanılmakta ve kullanım alanı giderek artmaktadır.

Fransız balkon, bildiğimiz manada bir balkon olmamasına rağmen, pencereden daha büyük, fakat kullanım alanını genişletmek için tasarlanan, vistasal gelişme katan bir yapı elemanıdır. Kullanım açısından balkon olmadığı zemine kadar uzanan bir pencere olarak düşünülmesi gerektiği için bizce alüminyum gibi yumuşak bir malzeme değil de çelik gibi rijit bir malzeme kullanılmalıdır.

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen Fransız Balkon çeşitleri de fiyat olarak farklı tasarımlara göre değişiklik göstermektedir. Fransız balkon modelleri ve Fransız balkon fiyatları için Metal Mühendislik olarak size yardımcı olabiliriz. Bize 0-212-871 22 77 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

 

Fransiz Balkon

Fransiz Balkon

 

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>