İngilizce Kursu Bursa, Bursa İngilizce Kursları, YDS Academy Bursa


2005 yılında yabancı dil eğitimine modern ve dinamik bir bakış açısı getirmek amacıyla kurulan YDS Academy, alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenler ile teknolojik sınıflarda hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok şubesiyle faaliyet gösteren YDS Academy; kursiyerlerine MEB onaylı özel eğitim sertifikasına sahip olma fırsatı sunmasının yanında, onları uluslararası geçerliliğe sahip TOEFL ve IELTS gibi sınavlara da hazırlamaktadır.

Yetişkinler için İngilizce kursu Avrupa Dil Portfolyosu kapsamına denk seviyelere ayrılmıştır. Her seviye 3 aylık periodları kapsamaktadır. Dünyanın en çok satan kitaplarından biri olan Oxford University Press‘in Headway serisi kullanılmaktadır.Her kurda 120 saat eğitim alırsınız ve haftalık 8 ders saatinin dışında etüt programlarından da ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Her kur sonunda ”Progress” adı verilen sınavlardan başarılı olmanız durumunda sertifika almaya hak kazanarak bir üst kura geçebilirsiniz. İki eğitmenli olan sistemimizi Türk, İngiliz ve Amerikan eğitmenler birlikte yürütmektedir.

İngilizce kursu Bursa, Balıkesir Merkez, Balıkesir Edremit, Ankara, Çanakkale, İzmir ve Manisa şubelerimizde yürütülen kurs faaliyetlerimizin önümüzdeki kısa zamanda ülkemizin değişik bölgelerinde yaygınlaştırılması;  vizyonumuz ise ülke genelinde şube sayısını 5 yıllık bir dilimde,  ilk 2 yıl içinde 50,  5. yılın sonunda ise 100’e ulaştırmaktır.

Bursa İngilizce kursları ile ilgili bilgi için www.ydsacademy.com resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

YDS Academy Bursa

YDS Academy Bursa

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>