İstanbul Street Dans Karnavalı, 3 Kasım İstanbul Street Dans Karnavalı


Dansseverlerin merakla bekledikleri “İstanbul 4. Street Dans Karnavalı” için geri sayım başladı!

Bu sene dördüncüsü yapılacak olan Karnaval’ın misyonu, Street Dansın gelişmesine katkıda bulunarak, profesyonel ve amatör dansçı, koreograf, müzisyen, DJ ve en önemlisi günümüz gençliğinin yeni tutkusu olarak takip ettiği hiphop dans severlerinin yeteneklerini sergileyecekleri, bilgilerini paylaşacakları, yarışacakları, öğretecekleri ve öğrenecekleri bir platformda gerçekleşmektedir.

İstanbul Street Dans Karnavalı Türkiye’nin en geniş kapsamlı Street Dans yarışmasıdır. Yarışma Hip Hop bayan, Hip Hop erkek, Popping (Bayan Erkek Karışık ) ve Free Zone adı altında 4 bölümden oluşuyor.

Bu Sene Hiphop Bayan, Hiphop Erkek ve Freezone dallarına ek olarak ilkkez Popping dalı da yarışma bölümünde yer alıyor. İzleyiciler program boyunca dünyaca ünlü hiphop DJ’lerinden DJ Ice -C (Almanya)müzikleri eşliğinde unutulmaz bir gece yaşayacaklar.

 

 

İstanbul Street Dans Karnavalı

İstanbul Street Dans Karnavalı

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>