Justin Bieber Fotoğrafları ,Justin Bieber Kimdir? ,Justin Bieber


Justin Bieber, kanadalı pop sanatçısıdır. Tam adı Justin Drew Bieber’dır .1 Mart, 1994’te, Stratford, Ontario’da doğmuştur.

Kariyeri  Youtube’a eklediği bir video ile başladı, buraya Chris Brown’ın With You parçasını coverlayıp siteye yükleyerek ilgi çekmiştir ve Scooter Braun tarafından keşfedilmiştir.

İlk single çalışması “One Time” ile çıkış yakalamış ve bu çıkışını “One Less Lonely Girl” adlı single çalışmasıyla pekiştirmiştir. Justin, 2010 yılında “My World 2.0″ adlı albümü piyasa sürmüştür.

Bieber’ın ilk albümü “My World” 17 Kasım 2009’da çıkmıştır. Ayrıca 2. devam albümü “My World 2″ büyük başarı yakalamış, albümden çıkan ilk single Baby uluslararası başarı elde etmiştir, Baby klibi ile dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube’da en çok izlenen video rekorunu kırmıştır.

2010 yılı Amerikan Müzik Ödülleri’nde “Yılın Sanatçısı”, “Yılın Pop/Rock Albümü”, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı” ve “Yılın En İyi Pop/Rock Erkek Sanatçısı”,2010 yılı MTV Video Müzik Ödülleri’nde “En İyi Yeni Sanatçı”2010 yılı MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde “Yılın Erkek Sanatçısı” ödüllerini kazanmıştır.

justin bieber

Justin Bieber

Justin-Bieber.

Justin Bieber

bieber

Justin Bieber

 

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>