Kadir Doğulu Kardeşi, Kadir Doğulu’nun Fotoları, Kadir Doğulu Hayatı


Kadir Doğulu’nun hayatı ve fotoları ile  ilgili bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Kadir Doğulu (Abdulkadir Doğulu) gerçek ismidir. 14 Ekim 1979’da Mersin’de ev hanımı bir anne ve işçi emeklisi bir babanın çocukları olarak dünyaya geldi, 1.78 boyundadır ve 5 kardeştir.

Kadir Doğulu’nun kardeşi Kemal Doğulu ‘da tanınmış bir isimdir. Kadir Doğulu tüm kardeşleriyle arkadaş gibi olduğunu söylüyor. Ev hanımı bir anne ve işçi emeklisi bir babanın çocukları olarak dünyaya geldi. Babalarının çalışmak için ABD’ye gitmesiyle de erken yaşta sorumluluk altına girip çocuk yaşlarda iş hayatına atıldılar.

Kadir Doğulu, 10 yaşında mahalle esnafının yanına girdi. Abisi Kemal Doğulu yaz aylarında bakkalda, bisikletçide iş yaptı. Cafe ve bar işletmeciğini çok seviyordu. 2000 yıllarında abisinin yanına İstanbul’a  geldi. Önce Beyoğlu Frape’de işe girdi. Ardından Refika’da çalıştı Cafe City ve Buz’da garsonluk yaptı.

Salomanje’de cumartesi pazar günleri mutfakta ekmek pişirip kahvaltıları hazırladı. Bir süre sonra bu işe iyice kafayı taktı. Biriktirdiği paralarla Barcelona ve Roma’daki cafeleri ve restoranları inceledi. Oradaki yemekleri tattı. Türkiye dönüşü House Cafe’de işe girdi.

Kadir Doğulu Resimleri

Kadir Doğulu Resimleri

 

Kadir Doğulu Yeni Fotoları

Kadir Doğulu Yeni Fotoları

 

Kadir Doğulu'nun Resimleri, Fotoları

Kadir Doğulu'nun Resimleri, Fotoları

İki sene işletmecilik yaptı.Birçok kişi onların ismini Kadir Doğulu’nun Hande Yener’le yaşadığı aşktan sonra duyulmuştur.  Ama işin aslı öyle değil. Doğulu Kardeşler 10 yılı aşkın süredir aralıksız çalışıyor. Kemal Doğulu, Hande Yener’den Demet Akalın’a pek çok kişinin imaj danışmanlığını yapıyor. Klip ve fotoğraf çekiyor. Kadir Doğulu, aynı zamanda bir menejerlik şirketi sahibidir.
hobilendik.com olarak bu yazımızda Kadir Doğulu’nun hayatı ve fotoları hakkında bilgiler sunduk sizlere.  Siz de Kadir Doğulu hakkında yorum yazmak isterseniz, aşağıdaki Yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

Comments: 60

 1. toprak says:

  seni çok seviyorum türkiyenin kalbi senin için atıyor

 2. selen says:

  çok çekicisn bütün kızların senin peşinde olduğnu bliyrm benmle çıkarmsn

 3. ceren says:

  Kadir abi seni çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook
  seviyorum. Kenan abiye,Ozan abiye ve Kemal abiye selam söyler misin?
  Dördünüzün hayranıyım.
  Kadir abi sen,Kenan abi,Ozan abi ve Kemal abi 7Mart’ta Kütahya’ya gelir misiniz?
  Pis yedili’yi hep izlerdim.Allah seni boş zamanında özene bözene yaratmış.Dördünüze arkadaş isteği gönderince kabul edin.I love you.Seni çooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyom.
  Kadir abi seni seviyom
  İyi ki seni tanımamışım.
  Pis yedili’de Eda’yla yakışıyorsunuz.
  Seni bir kere bile önümde görmek istiyom.

  Sen Özel Dostlara gelir misin?
  Senin imzanı merak ediyom.

  Sen çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook yakışıklışın.

 4. Mıne and su says:

  Eda ece ile çok yakışıyosunuz neslihanı istemiyoruz gelin olarak EDA ECE yi istiyoruz@.seni cok seviyoruz pis yediliyi senin ve eda abla için izliyoruz.biz 2 kadir hayranı KUZEN bay tatlı şey

 5. nilay says:

  o kadarda guzel deyil. kardesi daha guzel //

 6. rana says:

  Çok yakışıklı sın macit , neriman ile bir birinize çok yakışıyor sunuz . Sizlere hayranım

 7. Anonymous says:

  iclal
  çokyakisiklisin seni çok seviyorum ne olur izmire geel seniiiiiiiii cokkkkkk seviyorummmm sen benimsin

 8. gizem topal says:

  kadir doğulu çok yakışıklısın sana ve neslihan atagüle hayranım mutluluklarınızı dilerim hep iyi olun sizi çok seviyorum en çokta fatih harbiye dizisini ve oyuncularını love youu

 9. sevda says:

  Seni ne kadar sevdiğimi anlatamam sen yani sizi ne kadar sevdiğimi anlatamam Neslihan aplayla birbirinize çok yakışıyorsunuz hayatımızda mutluluklar dilerim. Allah sizi sevdiginize bagışlasın sizi dizilerin sizi hiç kaçırmıyorum sizi keşke görme ihtimalini olsaydı. İmkansız olduğunu bile bile hep sizi ve Neslihan aplaya hayal ediyorum işallah hiç ayrılmazsınız ne diyeyim MUTLULUKLAR DİLERİM…

 10. Anonymous says:

  Kadir abi sen neslihan atagulle bir birnize cok yakisiyorsunuz.sizi cok seviyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>