Maltepe Baymak, Baymak Kartal, Kartal Baymak


Baymak Kartal, hizmet ve ürün kalitesinden ödün vermeden hızlı, etkin çalışmayı kendine prensip edinmiş, önce müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmektedir.

Kartal ve Maltepe Baymak ; doğalgaz, ısıtma, soğutma, havalandırma, klima, sanayi ölçekli altyapı, sıhhi tesisat uygulamaları ve tüm ekipmanlarının satışı ve teknik desteğini sunmaktadır.

Kartal Baymak kombi, merkezi sistem kazan, klima, panel radyatör, boyler, güneş kollektörü, aspiratör, doğalgaz ve LPG sobası vb… satışları için Kartal Baymak satış sitesi olan Kartal Baymak sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Maltepe Baymak ve Kartal Baymak kombi fiyatları için  0-216- 371 19 19 nolu telefondan da kombi fiyat teklifi alabilirsiniz.

BDU 10 Hermetik Doğal Gaz Sobası

baymakdogalgazsobasi

BDU 10 Hermetik Doğal Gaz Sobası

BDU 10 Hermetik Doğal Gaz Sobası, Güvenli, Konforlu, Yüksek Verimli Isıtma, 2 yıl Garanti. *LPG veya Doğalgaz ile yakabilme özelliği *9,5 KW gücünde * Güvenli, konforlu, yüksek verimli ısıtma * Montajı kolay, ortama uyumlu, estetik görünüm * Özel konstrüksiyonlu emaye kaplı yanma odası * Otomatik termostatı sayesinde ortam sıcaklığını sabit tutabilme * Gaz Valfi sayesindeortam sıcaklığı 7 farklı kademede ayarlanabilir * İstenilen sıcaklıkta pilot konumuna geçmesiyle yakıttan tasarruf sağlar * Yanma için geekli olan taze havayı dış ortamdan alıp, yanmış gazları dışarı atar. Böylece ortam havasını tüketmez ve kirletmez. * Avrupa normlarına uygun paslanmaz çelik brülörü. * Gaz Eminyet donanımı sayesinde alevin herhangi bir nedenden dolayı sönmesi durumunda gaz geçişini otomatik olarak kesen magnet ventili ile tam güvenlik * TSE,CE Belgeli, * Duvara Monte edilebilir. * Piezo ateşlemeli.

 

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>