Metal Mühendislik, Bayrak Direği, Bayrak Direği Fiyatları


Metal Mühendislik bugüne kadar TOKİ, İBB ve KİPTAŞ gibi toplu konut ve istihdam alanlarının yaratılması projelerine ortak olmuş. Bu kuruluşlara paslanmaz çelik ve yan ürünleri göndererek adını alanda duyurmuştur.

Bayrak direği dışında, ayrıca çelik konstrüksiyon, makine imalatı ve dekorasyon gibi sorunlara da çözümler getirerek, bu sıkıntılara çözüm bulmuştur.

Metal Mühendislik sadece bayrak direği değil, aynı zamanda paslanmaz korkuluk, paslanmaz çelik merdiven ve balkon korkulukları, küpeşte, ferforje, alüminyum korkuluk sistemleri, camlı korkuluk uygulamaları, panel kaplamalar, paslanmaz üst geçitler, Fransız balkon gibi ürünler de yapmaktadır.

Bayrak direği İstanbulbayrak direği fiyatlarıbayrak direği imalatıbayrak direği ölçüleri gibi aklınıza gelebilecek tüm sorularınız için telefonunuzu bekliyoruz. Üniversiteler, okullar, oteller, plazalar için ürettiğimiz paslanmaz bayrak direği fiyatı için bizimle 0-212- 871 22 77 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

BayrakDiregiModelleri

BayrakDiregiModelleri

 

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>