Yaz Konserleri, Snoop Dog, Placebo


Bu yaza muhteşem ünlülerle hazır olun. Snoop Dog ve Placebo çok yakında İstanbul’da!

Rihanna, Iron Maiden, Tiesto gibi dünya starları Vodafone İstanbul Calling kapsamında İstanbul’da unutulmaz bir yaz yaşatacak.

Pozitif Live tarafından gerçekleştirilecek 120 güne yayılan en uzun soluklu şehir festivali Vodafone İstanbul Calling için geri sayım başladı. 01 Mayıs – 30 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek Vodafone İstanbul Calling, İstanbul’un en uzun soluklu şehir festivali olmaya hazırlanıyor. Onlarca dünya starı, 20’ye yakın etkinlik, şehre yayılan pek çok önemli mekanda konser, panel, atölye çalışmaları, partiler ve daha pek çok fazlası bu yaz festival bünyesinde şehri ele geçirecek. Vodafone ana sponsorluğu ve Garanti Bankası resmi sponsorluğunda dört aya yayılan ve farklı müzik türlerini bünyesinde barındıracak festival, 2013 yazında Türkiye’nin kültür-sanat gündemine oturmaya hazırlanıyor.

Vodafone İstanbul Calling kapsamında Rihanna, Iron Maiden, Tiesto, Placebo, Sigur Ros, The Prodigy, Basement Jaxx, Snoop Dogg, Nas, The National, 30 Seconds to Mars, Kesha gibi dünya starları, İstanbullulara unutulmaz bir yaz yaşatacak.

İstanbul’da son yıllarda giderek yükselen “merak uyandıran şehir” imajını, müziğin gücü ile birleştiren bu festivalde BJK İnönü Stadyumu ve Parkorman gibi mekanların yanı sıra Babylon, Babylon Lounge, Salon İKSV, Milk Gallery, SAE, Maçka Parkı, Göztepe Parkı ve Pera Müzesi gibi mekanlar da yan etkinlikler için kullanılacak.

Placebo

Placebo

Yorumlarınız bizler için önem taşımaktadır. Aşağıdaki yorumlar bölümümüzde düşüncelerinizi bizlerle pyalaşabilirsiniz.

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>