2012-2013 Chloe Çanta Modelleri, Chloe Çanta, Chloe Çanta Fiyatları


Kadınlar tarafından olmazsa olmaz ürünlerden biri de çanta modelleridir. Kadınlar çantalara çok düşkünler. Kadınların yanlarına almadan dışarı çıkmaları düşünülmediğinden vazgeçilmezleri arasında yer alır. Chloe 2012-2013 sonbahar kış çanta modelleri vitrinlerdeki yerini aldı.

Chloe, Sonbahar-Kış sezonu için yine birbirinden şık çantalar tasarlamış. Siyah, beyaz, kırmızı ve pastel tonlarının ön planda olduğu koleksiyonda bowling modeller, clutchlar, doktor çantaları, mektup modeller yer alıyor. Kapitone desenler, patchworkler, rugan ve deri kumaşlar, sade modeller dikkat çekiyor.

Chloe sadece çanta modelleri üzerine değil, parfüm, elbise, ayakkabı vb. ürün kataloğu vardır. Diğer Chloe çanta modelleri ve Chloe çanta fiyatları hakkında detaylı bilgi için Chloe’in resmi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Chloe Çanta

Chloe Çanta

Chloe Çanta

Chloe Çanta

Chloe Çanta

Chloe Çanta

Web Adresi: www.chloe.com/

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>