2013 Gelin Saç Modelleri, 2013 Gelin Başı Topuz Modelleri, Gelin Saçı Modelleri


Bir gelin olarak, düğün gününüz, hayatınızdaki en önemli gün olacaktır. Böyle bir günde daha güzel görünmek istersiniz. Saç modelidüğünden önce karar vermeniz gereken önemli şeydir.  Saç modelinizi, düğünden birkaç ay önce seçmelisiniz. Çünkü düğün gününde mükemmel görünmek için bazılarınızın saçlarını uzatması ya da yeni bir saç rengi için hazırlanması gerekebilir.

Yüzünüzün yapısı da gelin başı modeli seçiminde önemlidir. İnce, uzun bir yüzde uygulanacak topuz modelinde yüze doğru bir tutam saç düşürülmesi gelinin yüzünü daha da uzun göstereceği için tercih edilmez. Toplu gelinlerde ise, yüzü ince göstermek için yüze yanlardan ve kulak arkasından saçlar çıkarılabilir.

Genellikle bazı insanlar esmerlere uzun saçın yakıştığını öne sürerler. Bu sebepten esmer gelinlere önerimiz uzun saçlarını gözler önüne seren doğal gelin başı modellerinden yana seçim yapmaları. Farklı aksesuarla esmer gelin başınızı süsleyebilir; kısa kesilmiş kaküller le ifadenize değişik katabilirsiniz.

Sarışın gelinler için bu senenin en elverişli trendi, doğal ve serbest gelin saçı modelleri. Tabii dalgalarla buklelendirilmiş saçlarınızı bir tokayla yandan tutturabilir, duvağınızın altından omuzlarınıza dökülmüş olarak kullanabilir ya da natürel bir topuzla tepeden toplayabilirsiniz. Gelin adaylarının en doğru tercihi yapması için düğün öncesi mutlaka birkaç prova almak gerekir.

 

 

Gelin Saç Modelleri

Gelin Saç Modelleri

 

 

Gelin Saç Modelleri

Gelin Saç Modelleri

 

 

Gelin Saç Modelleri

Gelin Saç Modelleri

Comments: 2

  1. DENİZ says:

    ÇOK GÜZELLER

  2. SUDE says:

    NE KADAR GÜZEL

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>