2013 Saç, 2013 Ünlülerin Saç Modelleri, 2013 Ünlülerin Saç Kesim Modelleri


2013 saç modelleri ve ünlülerin saç modelleri hakkında bilgiler sunacağımız yazımızın okurlarımıza faydalı olabileceğini umud ediyoruz.

Mükemmeli yakalamak için bayanlar çoğu zaman saatlerini harcar, çoğu zaman birçok ünlünün saç modelini tek tek incelemeye koyulurlar. Peki saç modelleri 2013 sezonunda farklı bir görünüme büründü mü? Sorunun cevabı için yaptığımız birkaç araştırmayı sizlerle paylaşacağız.

Her sezon olduğu gibi yine ünlülerimizin saç şekillerini inceledik. Bu sezon özellikle geçtiğimiz saç modasına nazaran, farklı ve iddialı görünen çok fazla model var.

Ünlülerin saç modelleri ve şekillerinden de gördüğümüz kadarıyla, bu sezonun iddialı tasarımı at kuyruğu ve topuz modelleri oluyor. Hemen her ünlü gerek gece hayatında, gerekse kırmızı halıda bu saç şeklini tercih ediyor.

2013 saç modelleri arasında da en sık tutulan şekiller bu iki türden. Bu yüzden eğer uzun ve dalgalı bir saça sahipseniz, bu şekilleri deneyebilirsiniz.

2013 Saç Modelleri

2013 Saç Modelleri

2013 Saç Modelleri
2013 Saç Modelleri

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>