Anneye Özel Hediye, Anneler Günü, En Farklı Anneler Günü Hediyeleri


Merhaba arkadaşlar, her yıl Mayıs ayının ikinci pazar günü Anneler günü olarak kutlanıyor.

2013 yılında 12 Mayıs tarihine denk gelen Anneler Günü aynı zamanda fedakarlık, şefkat, özveri, cesaret ve gurur timsali annelerimiz için değerlerinin özel olarak öne çıkarıldığı ve bu güne özel anneler günü hediyesi ile hep aklımızda olduklarının vurgulandığı bir gün.

Anneler Günü dünyanın birçok ülkesinde birbirinden farklı günlerde kutlanıyor ve anneler günü hediyesi annelerini mutlu etmek isteyenlerin ellerinden sunuluyor.

Birbirinden farklı günlerde kutlanmasına rağmen en yaygın olarak ülkemiz de dahil mayıs ayının ikinci günü kutlanan anneler günü için seçeceğiniz Anneler Günü hediyesi konusunda yaratıcı olmak en güzeli.

Antik çağlardan esinlenerek anneler günü hediyesi kapsamında alışılmış armağanların ötesinde çok farklı seçenekleri de hayata geçirebiliriz. Haydi, annelere özel hediye için ve biraz yaratıcı olmak için şimdiden fikirlerimizi geliştirmeye başlayalım.

Annelere özel hediye seçenekleri arasında yer vereceğiniz spa masajı armağanı ile anneniz bütün bir yılın yorgunluğunu giderecek, kendisini çok özel hissedecek ve yeniden doğmuş gibi olacak. Spa masajı ile hem fiziksel hem zihinsel bir rahatlama yaşayacak, stresten arınacak, ruhunu dinlendirecek ve son derece nezih bir ortamda yaptıracağı 60′dan fazla çeşidi olan spa masajı esnasında aynı zamanda kendisinin sizin için de ne kadar özel bir varlık olduğunu hissedecek.

Bir uzakdoğu kültürü olan spa masajı için Bali’li ve Türk spa masajı ustaları en çok tercih edilen uygulayıcılar. Yaklaşık bir saat süren seans esnasında negatif enerjiyi dağıtmaya yönelik mumlar, zihni rahatlatmaya yönelik esanslar, kişiyi dinlendiren müzikler, göze hitap eden ve her hafta değişen taptaze çiçekler kullanılıyor. Böylece kişinin fiziksel ve ruhsal açıdan rahatlaması, stresten arınması, güçlü bir enerji ile zinde bir şekilde yenilenmesi sağlanıyor.

Üstelik anneler günü hediyesi olarak spa masajı armağan etmenin bedeli mutfak aleti, parfüm ya da saat almaktan daha fazla da değil. Spa masajı seçeneğini düşünmenizde oldukça yarar var.

Cilt bakımı ve spa masajı ile anneniz mükemmel ve unutamayacağı bir anneler günü geçirecek.

Nezih bir ortamda, profesyonel cilt bakımı ve spa masajı hizmeti ile rahatlayacak, stresinden arınacak, fiziksel ve ruhsal açıdan yenilenecek ve hepsinden önemlisi kendisinin ne kadar özel olduğunu hissederek son derece mutlu olacak annenizi böylesine sevindirmenin, anneler günü için farklı hediye seçenekleri tercih etmeye değdiğini göreceksiniz.

Anneler Günü Hediyesi
Anneler Günü Hediyesi

Yorumlarınız bizler için önem taşımaktadır.

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>