Dövme Kaş Nasıl Yapılır?, Kalıcı Kaş Yapımı, Kaş Kontürü


Bugünkü yazımızın konusu ”Kalıcı Göz Makyajı” bir diğer adıyla ”Kaş Kontürü”.

Kalıcı Kaş Makyajı ‘ nın diğer bir ismi kaş kontürüdür. Kaş kontürü ile kaşınızda istediğiniz her değişikliği yaptırabilirsiniz. Şikayetiniz kaşınızda boşluklar olduğu ise, kaş kılı çalışması dediğimiz işlemle kaşlarınızın aralarına kaş kılına benzeyen çizgilerle boşlukları doldurabilirsiniz. Yada yapısından yada ilerleyen yaşlardan dolayı kaşınızda aşağı doğru bir düşme varsa bundan kurtulabilirsiniz.

Kaşın özellikle uç kısmının aşağıda olması kişiye olduğundan yaşlı ve yorgun bir ifade verir. Bu durumda kaşınızı hiçbir estetik operayon olmadan yukarıya çekerek en az 5 yaş daha gençleşebilir ve daha estetik yüz hatlarına sahip olabilirsiniz. Kaş yüzümüzdeki ifadede en önemli etkendir.

Sadece bir kaş kontürü ile yüzünüzde ciddi bir değişiklik yapabilirsiniz. Kaş şeklini tamamen değiştirebilir yada sadece şikayetçi olduğunuz kısma müdahale edebilirsiniz. Kaş kontürü ilk yapıldığında size olması gerekenden daha koyu dolayısıylada kalın gelebilir fakat kısa sürede bu durum değişir cilt kendini yeniler ve pigmentler doğal bir görünüme kavuşur.

Kalıcı makyaj çalışmasını sonradan ne renge dönüşeceğinin bilincinde uygulanır çünkü ilk yapıldığında size hoş gelsede iyileştiğinde ne renge döneceği daha önemlidir. Makyajın iyileşip naturalleşmesi 5 gün sonra kendini belli eder 15 gün sonrada son bulur ve 2 ila 4 yıl sürecek kalıcılığa kavuşur.

Kaş Kontürü

Kaş Kontürü

Yorumlarınız bizler için önem taşımaktadır.

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>