Gelinlik Modelleri, 2013 Gelinlik Modelleri, 2013 Gelinlik Modası


Gelinliklerde daima bir ihtişam ve görsellik vardır. Her sene yenilenerek, gelişen stil ve tarzlarla küçük ayrıntılar eklense de, gelinliklerde farkı ayrıntılar sağlamaktadır.

2013 gelinlik modelleri, biraz eskiye dönüşü anımsatıyor. Krem ve pudra tonlarında, hafif pembeler dikkat çekiyor. Gelinliklerde en iyi etkiyi veren danteller,  prenses gelinlik modasını devam ettirmektedir. Prenses gelinlikler, göğüs bölgesinden dar belden bollaşan ve kabarık modellerdir. Bu modeller, daima gelin adayları tarafından beğenilmekte ve tercih edilmektedir. 2013 gelinlik modellerinde, düz ve sade modeller kullanılmaktadır. Küçük detaylar ile hareketlenen Eskilerin krem dantelli gelinlikleri sıklıkla görülecektir.

Bu yıl kendine en başköşede yer bulan prenses gelinliklerin modası, hiç geçmeyecekmiş gibi durmaktadır. Bunun yanı sıra, dökümlü ve kabarık olmayan gelinliklerde şifon etkisi ve ipekli kumaşlar göz kamaştırıcı güzelliktedir. Sıklıkla kullanılan taş işlemeler ve inciler, her zamanki gibi gelinlik modellerinde kullanılmaktadır. Fakat göğüs bölgesine işlenen ve pırıltılı etki veren bu uygulamalar artık eteklere de yansımıştır.

 

2013 Gelinlik Modelleri

2013 Gelinlik Modelleri

 

 

2013 Gelinlik Modelleri

2013 Gelinlik Modelleri

 

 

2013 Gelinlik Modelleri

2013 Gelinlik Modelleri

Comments: 1

  1. deriko says:

    şu en alttaki kuşaklıgelinliği nerede bulabilirm?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>