Gucci Ayakkabı Modelleri, 2012-2013 Gucci Ayakkabıları, Gucci Ayakkabı Fiyatları


Kadınların tutkusu haline gelmiş şıklığın vazgeçilmez aksesuarları arasındadır ayakkabılar… Ayakkabı, kadınların hayatında önemli bir rol üstlenir. Her kadının dolabının en önemli parçalarındandır ayakkabılar… Gucci 2012-2013 sonbahar kış ayakkabı modelleri vitrinlerdeki yerini aldı.

Koleksiyonda burnu açık topuklular, fiyonklar, bilekten bağlı, püsküllü ve kristal detaylar ön plana çıkarken yılan derisi kürk, süet ve saten de ayakkabıların başlıca materyalleri arasında yer alıyor.

Gucci sadece ayakkabı modelleri üzerine değil, gözlük, çanta, saat, parfüm ve elbise modelleri vb. daha birçok ürün kataloğu vardır. Gucci, kadınların yanında erkeklere yönelik olan ürünleri ile de kendinden söz ettirmektedir.

Diğer Gucci ayakkabı modelleri ve Gucci ayakkabı fiyatları hakkında detaylı bilgi için Gucci’nin resmi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Gucci Ayakkabı

Gucci Ayakkabı

Gucci Ayakkabı

Gucci Ayakkabı

Gucci Ayakkabı

Gucci Ayakkabı

Web Adresi: www.gucci.com/

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>