John Galliano Ayakkabı Modelleri, John Galliano Ayakkabı, John Galliano Ayakkabı Fiyatları


Ayakkabı, kadınların hayatında önemli bir rol üstlenir. Her kadının dolabının en önemli parçalarındandır ayakkabılar… Kadınların şüphesiz alışverişte en çok para harcadığı ayakkabılar, her gün yepyeni modelleri ile piyasaya sürülmektedir. John Galliano 2012-2013 sonbahar kış ayakkabı modelleri vitrinlerdeki yerini aldı.

Süet, rugan ve derinin kullanıldığı yüksek topuk ve platformların etkisini gösterdiği koleksiyonda mavi ve kırmızı renkler hakim olup ayak bileğindeki ince bantlarla feminen ve zarif bir hava yakalanmış.
Platform topukların kullanıldığı modeller oldukça dikkat çekici ve estetik görünüyor.

John Galliano sadece ayakkabı modelleri üzerine değil, parfüm, gözlük, çanta vb. ürün kataloğu ile de adından sıkça söz ettirmektedir. Diğer John Galliano ayakkabı modelleri ve John Galliano ayakkabı fiyatları hakkında detaylı bilgi için John Galliano’un resmi adresini ziyaret edebilirsiniz.

John Galliano Ayakkabı

John Galliano Ayakkabı

John Galliano Ayakkabı

John Galliano Ayakkabı

John Galliano Ayakkabı

John Galliano Ayakkabı

Web Adresi: www.johngalliano.com/

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>