Payetli Elbise, Payetli Elbise Modelleri, 2013 Payetli Elbise


Payetli elbise 2013 sezonun en trend modelleri, bu elbise modellerini sizlerde çok beğeneceksiniz. Özel geceleriniz de rahatlıkla giyebileceğiniz elbiselerle gecenin en güzel bayanı olabilirsiniz.Bu sezon bu elbiseler çok trend kullanmaktan çekinmeyin.O kadar çok çeşidi var ki her bayanı içlerinden beğeneceği tasarımlar var,her kesime her kişiye hitap edebilecektir.
Payetler elbise veya diğer kumaş tedavileri üzerine minik spangles dekorasyon olarak kullanılır.Genellikle yuvarlak şeklindedir, diğer şekillerde diğer yanı olabilir ve birçok farklı renklerde bulunabilir.

Payetler metaller ve mücevher gibi taşlarına kristallerin pek çok farklı malzemelerden ancak yapılabilir bugün sık sık plastik malzemeden yapılmıştır.Madalyonun A tipi bir sikka olarak bilinen daha sonra bugünkü dönem “payet çevrildi.” Rivayete göre, bu sikkelerin giyim üzerine, özellikle kadın giyim, zenginlik gösterisi olarak dikili idi o vardır.

Bu kişinin kişi takılan bu yana eşarp farklı türleri ve diğer elbise olası değildir bitmiş sadece zenginliği göstermek için, aynı zamanda güvenli bir sikke tutmak payetler, ile süslenmiş edildi. Göz görünüşte diğer kültürler için cazip oldu ve sonunda bir moda deyimi daha oldu.Payetler gösteriş ve parlaklık ve ne zaman giyim ve aksesuarları süslemek için kullanılan, bir festival, şık bir his yaratıyor. A payetli elbise çoğu resmi olarak görülür ve bir pullu çanta eşlik edebilir. Bu ögeler, genellikle akşam giyim olarak giyilir. Şal gibi diğer ögeler, kemer, saç aksesuarları eşarp ve daha payetler ile kesilmiş olabilir ve her zaman giyilir.

Payetli Elbise

Payetli Elbise

 

 

Payet Elbise Modeli

Payet Elbise Modeli

Payetli Elbise Modelleri

Payetli Elbise Modelleri

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>