Sonbahar-Kış Koleksiyonu Koton, Koton, Koton 2013-14 Sonbahar-Kış


Koton, sonbahar-kış modasını kendi tarzıyla yorumlayarak ortaya 3 temalı bir koleksiyon çıkarmış. İlk tema olan ‘Sweet Punk’da Koton, bu sezona damga vurması beklenen Punk modasını kendi tarzıyla harmanlıyor. Sweet Punk koleksiyonunda Koton hem punk hem de ultra feminen bir kadın ortaya çıkarmayı hedefliyor.  Koleksiyon renklerinde parlak kırmızı, kiraz, şarap, koyu zümrüt, petrol, duman grisi, siyah, beyaz ve metal tonları yer alıyor. Dar ve sigaret ekose pantolonlar, saten kısa montlar, kadife ceketler, deri etekler ve taytlar, büyük tüylü kazaklar ve tunik elbiseler ağır ve metal detaylı botlarla kombinleniyor.

‘Kış Şekerleri’ koleksiyonunda ise Koton, yazın görmeye alışık olduğumuz renkleri kış koleksiyonunda da kullanıyor. Pastel ve toz şeker renkleriyle sezonunun sert ve soğuk yüzünü yumuşatıyor. Kabandan pantolona kış mevsiminin en gözde parçalarını tozpembe, bebek mavisi, krema, lavanta ve limon sarısı kadar hafif şeker tonlarında sunuluyor.

Decore koleksiyonu ise giyinirken ihtişamlı parçaları sevenler için. Gömlekten eteğe, sweatshirtten elbiseye, her parçanın taş ve işleme ile süslendiği Koton 2013-14 Decore Koleksiyonu’nda ruj kırmızısı, zümrüt yeşili, petrol, limon sarısı, şeker pembesi, parlak beyaz ve koyu kiraz tonları ön plana çıkıyor.

Koton 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Koton 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Yorumlarınızı bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz.

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>