Barkod Yazıcı, Toshiba Barkod Yazıcılar, Tec Barkod Yazıcılar


Enkod Bilişim

Enkod Bilişim, sektörde sadece kutu satmaya çalışan “donanımcı” ve ellerindeki standart yazılımları her yere satmaya çalışan “yazılımcı” firmalarda aradığı çözümü bulamayan şirketlerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için kuruldu.

Sektörde profesyonel olarak geçirdiğimiz uzun yıllar, bize hiçbir müşterimizin en iyi donanımı ya da yazılımı satın almak hevesinde olmadığını öğretti. Asıl ihtiyacın şirketlerin ana işlerine daha iyi konsantre olabilmesini sağlamak için sıkıntı yaşadıkları noktalarda onları rahatlatacak bir “çözüm” olduğunu iyi biliyoruz.

Barkod yazıcı hakkında enkod.com sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Depo yönetiminde, üretim hattında, sahadaki satış ekibinin yönetilmesinde, demirbaş takibinde, doküman yönetiminde, asıl işinize yoğunlaşmanızı engelleyen sorunlarınız mı var? Üretimden çıkanı bilmiyor, depoya gireni takip edemiyor, müşterinize hatalı sevkiyat yapıyorsanız binlerce dolarlık pahalı donanımlar tek başlarına bu sorunlarınızı gideremezler. Keza işinize özel uyarlanmadı ise dünyanın en pahalı yazılımı da size aradığınız çözümü sağlamayacaktır.

Etiket barkod hakkında bilgileri enkod.com sitesinden edinebilirsiniz.

İşinizi tabii ki sizin kadar iyi bilemeyiz. Ancak size şunu taahhüt edebiliriz. Aynı dili konuşana, aynı terminolojiyi kullanana kadar; ne iş yaptığınızı, nasıl yaptığınızı, nerelerde ne sıkıntı yaşadığınızı tam olarak anlayana kadar sizinle satış konuşmuyoruz.

Bize izin verin, uzmanlarımız iş akışlarınızı incelesin, sorununuza %100 vakıf olsun ve sonrasında çözümü sizin bilişim ve otomasyon konularında yıllarca tecrübe edinmiş bir personeliniz varmışçasına, sizinle birlikte üretelim. Çözüm size özel olsun, tam olarak ne istiyorsanız onu yapsın. Gereğinden fazla ne vaktinizi ne paranızı harcamayın.

Enkod Bilişim

Enkod Bilişim

Sizlerin de yorumları varsa aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>