DEEP NATURE Tur Rehberi, DEEP NATURE Paris Turları, Paris Disneyland Turu


Bugünkü yazımızda sizlere kiminin hayali, kiminin bir daha görmek istediği ve kimilerimizin aşklarının başladığı o muhteşem şehir Paris’ten ve DEEP NATURE rehberliğinde Paris Turu ve Paris Disneyland Turundan bahsedeceğiz.

Paris, sizlerin de bildiği gibi yurtdışı turları arasında tüm kişilerin merak ettiği, seyahat edilebilecek ve gezilip görülebilecek muhteşem yerlerden biridir.

Bu Paris gezisini harekete geçirmek için çeşitli turlar düzenlenir. Şimdi sizlere kısaca DEEP NATURE’den bahsedeceğiz.

Bugün 4 kıtada 25 ülkeye tur organize eden bir tur operatörü konuma gelmiştir. C grubu seyahat acentası olarak kurulan DEEP NATURE, yurtdışı turları da düzenlemek üzere Aralık 2005′ten itibaren A grubu olmuştur. Günümüze kadar yaptığı turlarda onbinlerce kişiyi gezdirmiştir.

Tur Hizmetleri, Programı;

Türk Hava Yolları ile 4 gece 5 günlük program. İki farklı otel kategorisiyle Aşıklar Şehri Paris sizleri bekliyor…

Bu tura katılım için tur dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve Schengen Vizesi gerekmektedir.

Paris Disneyland Turu;

Türk Hava Yolları ile 4 gece 5 günlük Paris Disneyland Turu. Tercihinize göre 3 veya 4 yıldızlı otel konaklamalı Sömestre Özel Disneyland Turu. Fransa turlarında deneyimli ekibimiz ve operatörlerimiz ile farkımızı siz de yaşayın.

Turlarımız oldukça hareketlidir. Afişe tur fiyatına Havalimanı Vergisi ve Zorunlu Hayat Sigortası ücreti dahildir.

Tur rehberi hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programında düzenleme yapabilme hakkını saklı tutar. (Turlar hakkında bu tarz hatırlatmalar için DeepNature.com’daki ilgili sayfaları incelemelisiniz.)

Paris Turu ve Paris Disneyland Turu hakkında detay bilgi ve tur fiyatları için http://www.DeepNature.com sitesini ziyaret edebilir veya aşağıdaki telefon numarasından

DEEP NATURE ile iletişime geçebilirsiniz.

DEEP NATURE web sitesi: www.DeepNature.com

DEEP NATURE Adresi: İstiklal Cad. Erol Dernek Sok No:9 Atlas Ap Kat:4 D:12 Beyoğlu/İstanbul

DEEP NATURE Telefon Numarası: 0 212 243 68 85 – 243 69 24

 

Paris Turu

Paris Turu

Siz ziyaretçilerimizin de Paris Turu ve Paris Disneyland turu ile ilgili yorumlarını aşağıdaki “Yorumlar” bölümümüzde görmek isteriz.

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>