İlanlar, Sahibinden İlan Ver, İlandepo’da İlan Ver


Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda sizlere ücretsiz ilan sitesi olan ve içerisinde alışverişten tutun emlak, iş makineleri/araç, hayvanlar alemi, hizmet, bilgisayar ve cep telefonu gibi konularda ilan verebileceğiniz veya ilanları değerlendirebileceğiniz ilandepo.com sitesini tanıtacağız.

İlandepo, Gacal Yazılım Bilgisayar ve İnternet Hiz. Tic. Ltd. Şti. olarak, yaklaşık 2004 yılından bu yana masaüzeri ve web proglama alanlarında hizmet vermekteler.

Son yıllarda ülkemizde, gözle görülür bir şekilde artan internet kullanım oranı ile web programlama konusuna daha da ağırlık vererek çeşitli projeler geliştirmişlerdir.

Alışveriş, Emlak, Vasıta/Araç, İş makineleri/Sanayi, Bilgisayar, Cep Telefonu, Hayvanlar Alemi, İş İlanları, Hizmet gibi konularda ilan vermek için ilandepo.com sitesini ziyaret ediniz.

Sitede ilanlarınızın sorunsuz yayınlanabilmesi için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bunlar:

Eksik İçerik : İlanınızı verirken açıklama bölümüne ürün yada hizmet ile ilgili açıklama yazılması gerekmektedir. Gerek site içersinde yapılan aramalarda gerekse arama motorları optimizasyonu için bu ilanlarda olmazsa olmazlardan biridir.

Spam İçerik : İlanlarınızın açıklama bölümüne tekrar eden kelimeleri fazlasıyla yazmanız , sizin yararınıza değil aksine zararınıza olacaktır. Bu şekilde verilen ilanlar kesinlikle onaylanamaz.

İlan Başlığı : İlanınızın en önemli bölümüdür. Site içi ve genel arama motoru aramalarında kullanılan bölümdür. Ürün yada hizmeti en iyi şekilde kullanıcılara anlatabileceğiniz bölümdür.  Bu bölüme dikkat etmeniz tamamen sizin faydanıza olacaktır.

Sahibinden başlığı altında her türlü ilanı burada verebilirsiniz. Bunun için ilandepo.com’u ziyaret ediniz.

Hatalı İçerik : İlanınızın açıklamasına web sitesi yada e-posta adresi yazılması durumda ilanınız onaylanmacaktır.

Eksik Fiyat Bilgisi : ilandepo.com aynı zamanda bir ticaret sitesidir. Yani burada yayınlanan her ürünün ve hizmetin bir bedeli olmak zorundadır. Bulunduğu kategoriye göre sembolik ücreti yazılan ilanlar askıya alınır.

Tüm bu durumlara dikkat edilmesi durumunda verilen ilanınız en kısa sürede onaylanarak listelere alınacaktır.

İlandepo.com
İlandepo.com

 

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>