İş Arıyorum, İstanbul İş İlanları, Banka İş İlanları


Merhaba arkadaşlar, bugünkü yazımızda yeni mezun arkadaşlarımıza ya da İş Arıyorum diyen okurlarımıza Secretcv.com sitesinin aracılığı ile bilgiler paylaşacağız.

Secretcv.com kurulduğu günden bu yana sektörde her zaman ilklere imza atan Secretcv.com’un veritabanında Ağustos 2012 rakamlarına göre 14.500.000 aday cv’si ve 32.000 üye firma bulunmaktadır. Banka İş İlanları hakkında bilgi almak için Secretcv.com sitesini ziyaret ediniz.

İş arayanlar Secretcv.com’da oluşturdukları Cv’leri ile kariyerlerini profesyonel olarak yönetme şansı elde ederler. Bireysel kullanıcılar yada başka bir deyişle iş arayan profesyoneller Secretcv.com’a üye olurken ve daha sonra yararlanacakları hizmetler için herhangi bir ücret ödemezler.

Secretcv.com faaliyetlerine 2000 yılı Eylül ayında başlamıştır.

Secretcv.com başladığı günden itibaren internet teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek bunları sayfalarına en doğru ve hızlı bir şekilde aktarmaktadır.

İstanbul İş İlanları hakkında detaylı bilgi almak için Secretcv.com’u ziyaret ediniz.

Secretcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir.

Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>