İş İlanı, İzmir İş İlanları, Part Time İş


Secretcv.com yüzde yüz aday gizliliği ilkesi ile kurulmuştur. Bugün sizlere sunacağımız yazımızda Secretcv.com sitesi ile bağlantılı olarak İzmir İş İlanları hakkında bilgiler sunacağız.

Cv’sini oluşturan aday istemediği sürece kimliğini açığa çıkaracak (Ad soyad, telefon, adres vs.) bilgileri doldurmamakta serbesttir.

Cv’sinde yetkinliklerini belirterek firmaların kendisine ulaşmasını sağlama hakkına sahiptir.

Part Time İş için Secretcv.com sitesini ziyaret ediniz.

Secretcv.com faaliyetlerine 2000 yılı Eylül ayında başlamıştır. Secretcv.com başladığı günden itibaren internet teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek bunları sayfalarına en doğru ve hızlı bir şekilde aktarmaktadır.

Secretcv.com yüzde yüz aday gizliliği ilkesi ile kurulmuştur.

İş İlanı için cv’sini oluşturan aday istemediği sürece kimliğini açığa çıkaracak (Ad soyad, telefon, adres vs.) bilgileri doldurmamakta serbesttir. Cv’sinde yetkinliklerini belirterek firmaların kendisine ulaşmasını sağlama hakkına sahiptir.

Secretcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>