KPDS Kursu Ankara, İngilizce Kursu Bursa, İzmir İngilizce Kursları


2005 yılında yabancı dil eğitimine modern ve dinamik bir bakış açısı getirmek amacıyla kurulan YDS Academy, alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenler ile teknolojik sınıflarda hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok şubesiyle faaliyet gösteren YDS Academy; kursiyerlerine MEB onaylı özel eğitim sertifikasına sahip olma fırsatı sunmasının yanında, onları uluslararası geçerliliğe sahip TOEFL ve IELTS gibi sınavlara da hazırlamaktadır.

Yetişkinler için İngilizce kursu Avrupa Dil Portfolyosu kapsamına denk seviyelere ayrılmıştır. Her seviye 3 aylık periodları kapsamaktadır. Dünyanın en çok satan kitaplarından biri olan Oxford University Press‘in Headway serisi kullanılmaktadır. Her kurda 120 saat eğitim alırsınız ve haftalık 8 ders saatinin dışında etüt programlarından da ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Her kur sonunda ”Progress” adı verilen sınavlardan başarılı olmanız durumunda sertifika almaya hak kazanarak bir üst kura geçebilirsiniz. İki eğitmenli olan sistemi Türk, İngiliz ve Amerikan eğitmenler birlikte yürütmektedir.

İngilizce kursu Bursa, İzmir İngilizce kursları, Balıkesir Merkez, Balıkesir Edremit, Çanakkale, Ankara ve Manisa şubelerimizde yürütülen kurs faaliyetlerimizin önümüzdeki kısa zamanda ülkemizin değişik bölgelerinde yaygınlaştırılması;  vizyonumuz ise ülke genelinde şube sayısını 5 yıllık bir dilimde,  ilk 2 yıl içinde 50,  5. yılın sonunda ise 100’e ulaştırmaktır.

7′den 70′e tüm yaş grupları için yabancı dil eğitimi sunmak üzere dizayn edilen YDS Academy, her bireyin ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitlilikte programlar uygulamaktadır. KPDS kursu Ankara, KPDS kursu Bursa hakkında detaylı bilgi için www.ydsacademy.com resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>