Kurabiye Siparişi, Bebek Kurabiyeleri Siparişi, Resimli Kurabiye Siparişi


Elif KILIÇ, 1979 yılında dünyaya gelmiştir.

Takı tasarımcılığı, ahşap boyama ve rölyef ile başlayan, sonrasında da fotoğrafçılık ile devam eden hobi tutkunluğu, sonunda Elif Hanımı kurabiye ve cake pop dünyası ile tanıştırdı. Öncelikle çevresindeki kişiler yaptığı lezzetli cake pop ve kurabiyeleri çok beğenilmiş. Herkes, bu lezzetli tatların tüm Türkiye’de tanınması gerektiğini dile getirmiş. ”Hem görsel hem de lezzet olarak muhteşem kurabiyeler yapıyorum, bunu ben değil de  lezzeti tadanlar söylüyor.” diyor Elif KILIÇ.

KurabiyeBahane.com sitesinde Baby Shower, Bebek Kurabiyeleri Siparişi, Cake Pop (Lezzet Topları), Diş Kurabiyesi, Doğum Günü Kurabiyeleri, Kurabiye Siparişi, Nikah Çikolatası, Özel Gün Kurabiyeleri, Sevgiliye Kurabiye ürünleri bulunmaktadır.

Ürünler ev yapımı olup Elif Hanımın mutfağında kişiye özel ve özenle hazırlanmaktadır.
Kurabiyeler serin ve kuru ortamda muhafaza edildiği taktirde 3 hafta boyunca tazeliğini korumaktadır.

Fiyatlandırma ile ilgili hususlar;

1 adet çubuksuz Cake Pop fiyatı: 3 TL

1 adet çubuklu Cake Pop fiyatı: 3,5 TL

1 adet çubuksuz Kurabiye fiyatı: 4 TL

1 adet çubuklu Kurabiye fiyatı: 4,5 TL

1 adet nikah çikolatası fiyatı: 3 TL

Sipariş seçiminize göre jelatin ambalaj, sepet, süslü kova ve aranjman süsleri için ekstra ücrete alınır. İletişim sırasında bu ücretler sizinle paylaşılacaktır.

Kurabiye Bahane
Kurabiye Bahane

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>