Kurabiye Siparişi İstanbul, Sevgiliye Kurabiye Siparişi, Resimli Kurabiye Siparişleri


kurabiye siparişikurabiye siparişi İstanbul, sevgiliye kurabiye siparişi, bebek kurabiyeleri siparişi, özel resimli kurabiye fiyatları,  cake pop fiyatları, nikah çikolatası siparişi vb… gibi bir çok bilgiyi  sitemizde bulacaksınız.

Elif Kılıç ;

1979 yılında İstanbul’un yağmurlu bir sonbahar gününde dünyaya gözlerimi açmışım. Günler geçtikçe hayatımın her anında görsel sanatlara olan tutkum artarak devam etmiş.

Takı tasarımcılığı, ahşap boyama ve rölyef ile başlayan, sonrasında da fotoğrafçılık ile devam eden hobi tutkunluğum, sonunda beni kurabiye ve cake pop dünyası ile tanıştırdı.

Öncelikle çevremde tanıdığım kişilere yaptığım lezzetli cake pop ve kurabiyeler çok beğenildi. Herkes, bu lezzetli tatların tüm Türkiye’de tanınması gerektiğini söyledi. Hem görsel hem de lezzet olarak muhteşem kurabiyeler yapıyorum, bunu ben değil de  lezzeti tadanlar söylüyor.  :)

Pasta, çikolata ve kurabiyelerimiz, tamamen hijyenik ev ortamında “anne kurabiyesi” tadında özen ve emekle hazırlanır. Ürünlerimizin içinde sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi yoktur.

Artık bu lezzetleri sizlerle tanıştırma zamanım gelmişti, bu yüzden de 2012 yılında KurabiyeBahane.com sitemizi yayın hayatına aldık.

Siz de kız arkadaşınız veya erkek arkadaşınız için özel günlerinizde çeşitli kurabiye hediyeler etmek ister misiniz? Kurabiyelerin üzerine vermek istediğiniz mesajı da yazabiliriz. Yeter ki siz hayal edin biz yapalım.

Sevgililer Günü Kurabiyesi

Sevgililer Günü Kurabiyesi

 

Kurabiye Siparisi

Kurabiye Siparisi

 

Sevgiliye Kurabiye

Sevgiliye Kurabiye

 

 

 

 

 

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>