Macera Severlere Farklı Bir Hediye, Victorinox Black Ice Çakı…


Bu yılbaşı farklı bir hediye arayışında iseniz; Victorinox Black Ice koleksiyonu ile birlikte diğer fonksiyonel modellere ve aksesuarlara da bakmanızı tavsiye ederiz.

Black Ice çakı; özel kamuflaj baskılı yüzeyi, turuncu renkli cımbız ve anahtarlık halkası ile Victorinox için özel bir koleksiyonu temsil ediyor. 58 mm, 91 mm ve 111 mm boyutlarıyla 3 farklı alternatif sunan Victorinox Black Ice çakı koleksiyonu; tornavida, törpü, kablo sıyırıcı, testere, cetvel, şişe açacağı, tirbuşon, konserve açacağı, kürdan ve makas gibi ufak aletleri pratik bir şekilde kullanıma sunuyor.

Genelde dağcılar tarafından kullanılan “Black Ice” deyimi; büyük buz kütlesinin şeffaf yapısı gereği arka planının siyah olarak görünmesi anlamını taşımaktadır. Dağcılar için bir tehlike olan “Black Ice”, Victorinox ile bıçak meraklıları için sınırlı sayıda muhteşem bir esere dönüştü.

Dünyanın ilk fonksiyonel çakısını üreterek en çok bilinen markalar sıralamasında üst sırada yer alan Victorinox, hayatı kolaylaştırmaya yönelik yaşam aksesuarları ile tanınıyor. Fonksiyonel yapısı, dayanıklılığı ve farklı tarzdaki ürünleri ile kullananların vazgeçemediği Victorinox ürünleri, bir markadan çok, bir yaşam tarzı sunuyor.

1884 yılında İsviçre Alp’lerinin eteklerindeki Ibach kasabasında, İsviçre Ordusu için kullanışlı ve sağlam bıçak üretmek üzere yola çıkan Victorinox; bugün dünyanın en bilinen markalarından biri olarak yüzyılı aşan geçmişiyle dikkat çekiyor. 128 yıl önce başlayan ve sonra teknoloji ile gelenekseli birleştirerek devam eden bu macera; günümüzde, hayatımızı kolaylaştıran pek çok ürün ile karşımıza çıkıyor.

Victorinox Black Ice ve diğer modelleri; D&R , Panel, Gençler, Notebook, Nokta Kırtasiye mağazaları ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.Size en yakın bayimizi öğrenmek ve detaylı bilgi için www.eyb.com.tr

 

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>