Rusya Turları, DEEP NATURE St.Petersburg Turu, Petersburg Turu


Sitemiz sizlere DEEP NATURE  Rusya turları ve  St. Petersburg Turu hakkında bilgiler vereceğiz.

DEEP NATURE, bugün 4 kıtada 25 ülkeye tur organize eden bir tur operatörü konuma gelmiştir. C grubu seyahat acentası olarak kurulan DEEP NATURE, yurtdışı turları da düzenlemek üzere Aralık 2005′ten itibaren A grubu olmuştur. Günümüze kadar yaptığı turlarda onbinlerce kişiyi gezdirmiştir.

6 gece 7 gün Rusya Turu. THY ile St. Petersburg Moskova Turu. Rus mimarisinin en güzel örneklerine evsahipliği yapan Kuzeyin Venedik’i St. Petersburg ve etkileyici başkent Moskova’yı bir arada sunan keyifli bir program. TÜRK HAVA YOLLARI ile uçuşlar, 4 yıldızlı otel konaklamalı.

Turlarımız kesin hareketlidir. Afişe tur fiyatına havalimanı vergisi ve zorunlu seyahat sigortası ücreti dahildir.

Rusya, Türk vatandaşlarına vize uygulamamaktadır. Tur bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

Grup katılım sayısının 20 kişiden az olması durumunda, Türkiye çıkışlı rehber verilmemektedir. Bu durumda misafirlerimiz Rusya’da Türkçe konuşan yerel rehber tarafından karşılanacaktır.

Ekstra turlar yeterli katılım olduğu takdirde gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre rehber tarafından değişebilir.

Rusya’da TRIPLE ODA yoktur. Gelecek olan ilave yatak normal yatak olmayıp, açılır kapanır portatif yatak olacaktır.(Turlar hakkında bu tarz hatırlatmalar için DeepNature.com’daki ilgili sayfaları incelemelisiniz.)

Rusya Turları, St.Petersburg turu hakkında detay bilgi ve tur fiyatları için http://www.DeepNature.com sitesini ziyaret edebilir veya aşağıdaki telefon numarasından DEEP NATURE ile iletişime geçebilirsiniz.

DEEP NATURE web sitesi: www.DeepNature.com

DEEP NATURE Adresi: İstiklal Cad. Erol Dernek Sok No:9 Atlas Ap Kat:4 D:12 Beyoğlu / İstanbul

DEEP NATURE Telefon Numarası: 0 212 243 68 85 – 243 69 24

St. Petersburg

St. Petersburg

St. Petersburg turlarına katılmış olan ziyaretçilerimizin yorumlarını bekleriz.

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>