Satılık Yalılar, Çengelköy Satılık Yalılar


Başta Boğaziçi Anadolu Yakası ve Nato Yolu bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’de; emlak alım satım ve kiralama hizmetleri konusunda destek veren kuruluş Çengelköy Emlak ile tanışmanızın tam zamanı.

Çengelköy emlak bir diğer adıyla Kuleli emlak kiralık ve satılık daireler ile yalı sahibi olmak isteyenlerin tek adresidir.

Kuleli Emlak, kurucu ortaklığını Hami Sarıyar, Ulvi Özcan ve Uğur Özcan’ın; yöneticiliğini Hami Sarıyar’ın yaptığı temelde boğazda, tek yetkili olduğu, TÜRKİYE genelinde hizmet veren emlak aracılık hizmetlerinde ticari faaliyet gösteren bir markadır. Çengelköy kiralık ve satılık emlak konusunda da marka olmuşlardır.

Başta Boğaziçi Anadolu Yakası ve Nato Yolu bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’de; emlak alım satım ve kiralama hizmetleri konusunda, büyük/küçük ölçek gözetmeksizin, doğru fiyatta olmak ön koşulu ile destek veriyorlar.

Boğaziçi Anadolu Yakası daire piyasası, Çengelköy Natoyolu’nda Ağaoğlu My Home, Soyak Ayışığı Vadisi Evleri, Eston Kandilli Evleri, Kandilli Boğaziçi Evleri,Yeşil Çengelköy Sitesi, Çengelköyde Mesa, Çengelköy Orme Sitesi, Çengelköy 2001 Sitesi, Çengelköy 29 Mayıs Sitesi, Çengelköy Ata 2 Sitesi, Çengelköy Doktorlar Sitesi, Altınköy Sitesi, İlke 2 Sitesi, Çamlıca Ekşioğlu Evleri, Yavuz Türk Yeşil Yamaç Sitesi, Yavuz Türk Dalgıçkent Sitesi, Ferah Mahallesi, Tantavi Bölgesi aktif çalışma bölgelerindendir.

Eğer Satılık yalı gibi konularda da bilgi almak istiyorsanız SatilikYali.com sitesine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kuleli Emlak
Kuleli Emlak

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>