YDS Sınavı Hakkında, LYS-5 Sınav Soruları


Bugünkü yazımızda siz değerli okurlarımıza YDS Publishing’i sunmak istedik.

YDS ve YDS Sınavına yönelik;

Yayıncılık sektöründe okul öncesinden başlayan, üniversite düzeyi ve genel İngilizce dahil olmak üzere İngilizce yayınlar üreten ve Türkiye’de 81 il ve KKTC’de pazarlama ve satışını yapan YDS Publishing,

Kurs sektöründe her düzeyde İngilizce Yabancı Dil Eğitimi veren, aynı zamanda ulusal ve uluslararası İngilizce sınavlarına hazırlayan ve uluslararası sınavları uygulama hakkına sahip olan YDS Academy of Language Studies,

Yurt dışında dil eğitimi almak isteyenlere birçok ülkede hizmet veren yurt dışı eğitim danışmanlık şirketimiz YDS Abroad yer almaktadır.

YDS PUBLISHING

YDS PUBLISHING, eğitim-öğretim sektöründe edinilmiş 30 yıllık deneyim ve birikimle 2005 yılında faaliyete geçmiş; ürettiği yayınlarını, geniş bir yelpazeye yayılan ve farklı hedefleri olan değerli gençlerin ve tüketicilerin hizmetine sunarak, yayıncılık sektöründe kısa zamanda saygın bir yer edinmiştir.

YDS ACADEMY OF LANGUAGE STUDIES
Her düzeyde İngilizce eğitimi vererek ulusal ve uluslararası boyutta kabul gören dil yeterlilik sınavlarının yanı sıra SBS, LYS-5, KPDS ve ÜDS sınavlarına hazırlık eğitimi veren kurslarımızda aynı zamanda şirketlere yönelik iş İngilizcesi ve kurumlara yönelik özel programlara da yer verilmektedir.

Ankara, Balıkesir Merkez, Balıkesir Edremit, Manisa, Çanakkale, Bursa ve İzmir şubelerimizde yürütülen kurs faaliyetlerimizin önümüzdeki kısa erimde ülkemizin değişik bölgelerinde yaygınlaştırılması temel stratejik hedeflerden biridir.

YDS ABROAD

YDS ABROAD, yurt dışında eğitim almak isteyen kişilere ülke, okul seçimi, program seçimi ve kayıtlarının yapılması, konaklama, transfer (karşılama), sigorta ve uçak bileti organizasyonlarının yapılması ve vize başvuruları konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Bunların yanı sıra katılımcılara yurt dışında bulundukları sürece danışmanlık yaparak karşılaşılabilecek problemler ile ilgilenmekte ve her konuda destek olmaktadır.

Eğitim programları ABD, İngiltere, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, Malta, Güney Afrika, Almanya, İspanya, İtalya, Fransa ve İsviçre gibi ülkeleri kapsamaktadır.

YDS sınavı soruları hakkında detaylı bilgi almak için ydspublishing.com’u ziyaret ediniz.

LYS-5 sınavı niteliğine uygun hazırlanmış kitaplar:

Grammar Book, Workbook , Revision Book Vocabulary & Grammar , Vocabulary Book, Reading Book , Worksheets , Grammar Worksheets , Vocabulary Worksheets , Reading Worksheets , Skills Worksheets , Periodicals , Mini Practice Tests , Practice Tests.

YDS Publishing
YDS Publishing

Comments: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>