Toplu Tasarım, Takı Modelleri, Şal Modelleri, Örgü Örnekleri, Boncuk İşlemleri, Hedeyi Fuarı


Hediye Fuarı

Toplu Tasarım“ı oluşturan marifetli hanımlarla Harbiye Askeri Müzesi’ndeki 10. Yıl Yılbaşı Hediye Fuarı’nda karşılaştık. Samimi bir ortamda geçen sohbetimiz sırasında bize yaptıkları ürünler hakkında da bilgiler verdiler. Boncuk işleri, şal modelleri, takı tasarımları, örgü modelleri gibi el işleri konusunda çeşitli ürünler yapıyorlar ve bunları satışa sunuyorlar. Aşağıda gördüğünüz fotoğraflardaki veya web sitelerindeki ürünleri satın almak isterseniz kendileriyle çok rahat iletişime geçebilirsiniz. Toplu Tasarım’a ait tüm iletişim bilgilerini yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

El Sanatları

 

Toplu Tasarım’ın sloğanı da “Hanımlar için Hanımlarla Birlikte” olmuş. Sitelerinin giriş sayfasında kendilerini şöyle tanımlamışlar; “Kimimiz kurslara gittik, kimimiz Hayal Gücümüz Yanımızda ve Hayata Dair televizyon programlarını izledik, kimimiz zaten biliyorduk annelerimizden, Kah evdeki malzemeyi değerlendirdik, kah yeni malzemeler keşfettik. Müzeyyen hanımın önderliğinde sevdiğimiz malzemeler, sevdiğimiz renklerle en önemlisi çok eğlenerek birçok ürün tasarladık.”

Şal Modelleri

Toplu Tasarım’ın web sitesi: http://www.toplutasarim.comE-mail: bilgi@toplutasarim.com Telefon: 0542-534 03 98

Comments: 13

 1. merve öznur says:

  kendilerini fuarda görme, içten sohbetlerini yaşama şansını yakaladım.kendi güzellikleri yaptıklarınada yansımış.başarılarının devamını dilerim.

 2. merve öznur says:

  kendilerini fuarda görme ve içten sohbetlerini yaşama şansını yakaladım.kendi güzellikleri yaptıklarınada yansımış.başarılarının devamını dilerim.

 3. Azize says:

  Batmanlı hanımlar olarak toplu tasarıma başarılar diliyoruz.
  Başka hobileride görmek istiyoruz.
  Başarıya devam………………………

 4. Y eni yılda çok sevdiğimiz arkadaşımız müzeyen hanımın başarısı bizi fazlasıyla gururlandırıyor başarılarının devamını diliyoruz seninle gurur duyuyoruz sevgili müzeyen hep yanındayız batmandakı arkadaşların zahide-selim azize necdet.

 5. funda says:

  herşey çok güzel sizi tebrik ediyorum başarınızın devamını diliyorum mağazam için sipariş vermek istiyorum teşekkürler

 6. zeynep says:

  müzeyyen hanım takılarınız çok güzel sizi tebrik ederim tasarımlarınız harika başarılarınızın devamını diliyorum

 7. kerime says:

  Müzeyyen hanım takılarınız çok güzel umarım bizleri bu
  güzelliklerden mahrum bırakmazsınız.Fuardaki canlı performansımızın devamını dilerim.

 8. ewt yazarım says:

  ben u siteyi beğenmedim ve bu msnemi herkes eklesin bence he ben bu arada hepsi grubundaki eren bakıcı msnemde senim16@windowslive.com canım bbybybyby

 9. ayten akkol says:

  çok güzel harika

 10. mine says:

  cokkk ğüzeller harika

 11. seher yaldırak says:

  siz de benim yeni tasarımlarımı görmek istermek istermisiniz

 12. deniz says:

  güzel şık zarif teşekürlerr…..

 13. irem says:

  çok güzelllllllll
  beğendim

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>