İş Dünyası

Deniz Işın Coşkuner Kimdir, Kariyeri, İş Hayatı, Biyografisi

Deniz Işın Coşkuner kimdir, şirketleri hangileri, kariyeri, eğitim hayatı ve yazdığı romanlar  hangileridir gibi sorularınızın yanıtları bu yazımızda.

Deniz Işın Coşkuner, 24 Kasım 2000’de Antalya’da doğmuştur.

Eğitim Hayatı

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Mersin’de tamamladıktan sonra Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi’nde üç yıl boyunca Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nde okudu ve ardından bir yıl boyunca Girne Amerikan Üniversitesi’nde aynı bölümde eğitimine devam etti.

Deniz Işın Coşkuner’in Kariyeri

Deniz Işın Coşkuner, 12 yaşında programlama, sosyal medya ve web tasarımı konularına merak salmış ve ailesinin de desteğiyle bu alanda kendisini geliştirmeye başlamıştır. 18 yaşına geldiğinde ise DNC Medya adlı şirketini kurarak ticari hayatına adım atmıştır.

Sosyal medya alanındaki başarılı çalışmaları sayesinde kısa sürede dikkatleri üzerine çekmiştir. Farklı alanlarda da çalışmaları ve girişimleri olan Deniz Işın Coşkuner, bütün şirketlerini 2020 yılı itibarıyla DNC Group çatısı altında toplamıştır.

DNC Group’un CEO’su olarak görev yapan Deniz Işın Coşkuner, 2021 yılında şirketin cirosunun beş milyon TL’yi geçmesini sağlamıştır. Ayrıca kendisi programlama, sosyal medya ve web tasarımı konularında uzmanlaşmıştır ve bu alanlarda birçok başarılı projeye imza atmıştır. Genç yaşına rağmen girdiği her alanda başarılı olacak donanıma doğuştan sahiptir. Ailesinin desteğini de arkasına alan Deniz Işın Coşkuner, kuşkusuz gelecekte de gençlere ilham veren daha pek çok çalışmaya ve girişime imza atacaktır.

Deniz Işın Coşkuner aynı zamanda bir sosyal medya fenomeni olarak da tanınmaktadır.

Deniz Işın Coşkuner
Deniz Işın Coşkuner

Deniz Işın Coşkuner’in Romanları

Deniz Işın Coşkuner’in yazdığı romanlar “Bir Ömrün Ölümü”, “Banyodaki Vahşet” ve “Çıkışı Bulamayan Adam” adlarıyla raflarda yerini almış ve başarılı satış rakamlarına ulaşmıştır.

Deniz Işın Coşkuner’in Boyu ve Kilosu

1.80 metre boy ve 90 kilogramdır.

Deniz Işın Coşkuner’in Sosyal Medya Hesapları

Deniz Işın Coşkuner’ın sosyal medya hesapları şunlardır:

Web sitesi: https://denizcoskuner.com.tr

Instagram: https://instagram.com/denizisincoskuner

Facebook: https://www.facebook.com/denizisin07

Twitter: https://www.twitter.com/denizcoskuner_

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı