Alışveriş

En İyi Adidas Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Ev eşyası alırken çok düşünür ve en iyisini alırken uzun süre kullanmak isteriz. Kamp sandalyesi için alternatiflerin çok olması, yapılan seçimleri uzun ve detaylı kılıyor. Kullandığımız ayakkabı ve telefonları aynı detayda seçip en uygun olanı satın almak ilk seçeneğimizdir. Adidas ayakkabılar rahatlık ve rahatlık açısından ilk tercihimiz olarak öne çıkıyor. Telefon alırken birçok alternatifin yanı sıra Oppo reno telefonlar, kolaylık ve konfor açısından bizlere büyük rahatlık sağlıyor.

Yazımızda bu üç ürünü sizler için inceleyeceğiz;

Adidas Runfalcon

Öncelikle Adidas Runfalcon erkek koşu ayakkabısı tasarım açısından hem sosyal hayatta hem de spor aktivitelerinde tercih edilebilecek bir ayakkabıdır. Nefes alabilen astarlara sahip olmak da ayak rahatlığı için önemli bir faktördür.

Adidas Ayakkabı
Adidas Ayakkabı

Adidas Superstar

İkincisi, Adidas Superstar spor ayakkabılarını görüyoruz. Bu ayakkabıların uzun yıllardır gözde olduğunu görmek mümkün. Spor aktiviteleri dışında daha çok günlük kullanım için tercih edilmektedir. Astarsız bir yapı olması tamamen nefes almadığını göstermez ancak diğer astarlı ayakkabılara göre ayağın rahatlığını bir miktar etkileyebilir.

Adidas Terrex Swift

Üçüncüsü, Adidas Terrex Swift koşu ayakkabısı büyük rahatlık sunuyor. Fiyat açısından diğer ayakkabılardan çok daha pahalıdır. Spor aktiviteleri ve doğa yürüyüşleri için özel olarak tasarlanmıştır. Üst segmentte en çok satan adidas ayakkabı ürünlerden biridir.

Oppo Reno Marka Telefonun Özellikleri Nelerdir?

Oppo Reno, tasarımıyla güzel görünen bir model oluyor. Yeşil bir modele sahip olduğumuz telefon mat bir yüzeye sahip. Ancak burada farklı katmanlardan oluşan bir yüzey tasarlayan mühendisler, yüzeyin ışık altında renk oynamasına izin vermişler.

Hafif kavisli kenarlara sahip olan telefonun kalınlığı ise 9mm. Bu boyuttaki muadillerine göre biraz kalın olduğu doğru ancak kıvrımları sayesinde çok fazla bir his bırakmıyor. Telefonun ağırlığı 185 gram.

Oppo Reno
Oppo Reno

Oppo Reno‘nun arkası sağlam. Başka bir deyişle, kamera modülleri tamamen yüzeyin altındadır. Yani kameradan görüntü yok. Ancak kameranın altında Oppo’nun O-Dot adını verdiği nokta şeklinde bir çıkıntı var. Bu küçük nokta, telefonu düz bir yüzeyde bırakırsanız veya yere düşerse kameraları hasardan korumak için tasarlanmıştır.

Öne geçtiğimizde yekpare bir ekranla karşılaşıyoruz. Telefonun parmak izi sensörü ekranın altına entegre edilmiştir. İşin hızı da etkileyici. Ayrıca telefonun yüz tanıma özelliği olduğunu da söyleyelim.

Kamp Sandalyesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İnsanların doğada vakit geçirmeyi, çimlerde oturmayı, kumsalda güneşlenmeyi veya gün batımını izlemeyi sevdiği kamp malzemelerinden biri de katlanır kamp sandalyesidir. Hafta sonları kampa gideceksiniz ancak yere minder koymak yerine sandalyeyi tercih ederseniz rahatlığı da seveceksiniz.

Kamp Sandalyesi
Kamp Sandalyesi

Hangi özellikler bulunması gerekmektedir;

Rahatlık: Otururken rahat olmalıdır.

Yerden tasarruf: Katlandığında çok az yer kaplar ve çantanıza kolayca yerleştirilebilir.

Taşıma kolaylığı: Güçlü ve hafif olmalıdır. Bunu yapmak için sandalyenin ağırlığını dikkate almalısınız.

Açma-Kapama Kolaylığı: Oldukça taşınabilir olmalı ve açarken ve kapatırken size herhangi bir sorun çıkarmamalıdır.

Sağlamlık: Genellikle 110 kg’a kadar bir ağırlık taşır. Kumaşın direnci ve metal parçaların direnci doğrulanmalıdır.

Ev eşyası alırken dikkat ettiğimiz doğru kalite ve koşulları sağlayan ürünleri yazımızda paylaştık. Yazımıza ek olarak eklemek istediklerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. 🙂

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı