Teknoloji

Beurer MG320 Shiatsu Hava Sıkıştırmalı Koltuk Kılıfı

Pek çok insan, oldukça kapsamlı bir yoğurma türü olan Shiatsu masajının hayranlarıdır, ancak bazen Shiatsu sandalyeleri en yoğun hallerinde bazı insanlar için biraz fazla gelebilir. Beurer bunu düşündü ve hareketli masaj başlıklarına ek olarak, sandalyesi, kaslarınızı hareket ettirmek ve uyluklarınızı, sanki biri kaburgalarınız arasında büküyormuş gibi hissetmeden, koltuğu ve yanları şişirmek ve söndürmek için hava sıkıştırması kullanır.

Beurer, elektrikli güzellik ürünleri, tıbbi monitörler, ısı lambaları, daha kompakt masaj yastıkları ve çok daha fazlasını içeren geniş bir ürün portföyü ile yüksek teknolojili sağlık ve zindelik dünyasında büyük bir isimdir. MG320, ürün yelpazesinin en iyisi masajlı koltuk minderidir. (Daha fazla alternatif için en iyi masaj koltuğu kılavuzumuza bakın – veya daha küçük bir şeyin peşindeyseniz, en iyi masajcılar topluluğumuza gidin.)

Bu sandalyenin stres, endişe ve depresyonu hafifletebileceğini iddia eden bazı çevrimiçi perakendecileri görmek bizi biraz hayal kırıklığına uğrattı; bu tür iddiaları destekleyecek somut bir kanıt yok. Yapabileceği ve gerçekten iyi olduğu şey, yorgun veya gergin kasları yatıştırmak ve rahatlamanıza yardımcı olmaktır. Bu, bir tane satın almayı haklı çıkarmak için fazlasıyla yeterli. Tam Beurer MG320 Shiatsu Hava Sıkıştırmalı Koltuk Kılıfı incelememiz için okumaya devam edin.

Beurer MG320 Shiatsu

Beurer MG320 Shiatsu Hava Sıkıştırmalı Koltuk Kılıfı: Tasarım ve Özellikler

Adından da anlaşılacağı gibi, bu bir sandalyeden ziyade bir koltuk örtüsüdür: ofisinizin veya yemek sandalyenizin üzerine asılmak ve birlikte verilen çift kayışla sabitlenmek üzere tasarlanmıştır. Dolu bir sandalye olmasa da, bir masaj minderinden daha eksiksiz bir masaj deneyimi sunacaktır (size daha uygun geliyorsa, Beurer MG 149 Shiatsu masaj minderini de inceledik).

Koltuk kılıfı, boyun ve sırt bölgelerinde çıkarılabilir, makinede yıkanabilir ağ ve kadife uçları olan PU deriden yapılmıştır.

Beurer MG320 Shiatsu Hava Sıkıştırmalı Koltuk Kılıfı: Konfor

Test uzmanlarımız, MG320’nin, bazı rakip sandalyelere göre daha büyük gövdeleri daha affedici yan taraflarla son derece rahat olduğunu buldu. Yine de içine girerken dikkatli olun: sandalye kapatıldığında masaj başlıkları bel pozisyonunda oturur, bu, beklemiyorsanız hoş olmayan bir sürpriz olabilir ve istemiyorsanız oturmak için uygun değildir. aslında onu kullanıyor. Diğer bazı firmaların yuvarlanma masajlarından farklı olarak, buradaki silindirler, farklı vücut stillerine veya tercihlerine uyacak şekilde daha geniş veya daha dar yapılamaz, ancak boyun silindirlerinin yüksekliğini daha uzun kullanıcılara uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Girişte belirtildiği gibi, Homedics Stretch XS matına güç sağlayan mekanizmaya benzer çok etkili bir hava sıkıştırma seçeneği de vardır. Bu üründe olduğu gibi, bu daha nazik masaj deneyiminin değiş tokuşu gürültüdür: hava kompresörü açıkken hava yastıkları şişip sönerken biraz daha fazla gürültü olur.

Beurer MG320 incelemesi: Performans ve Programlar

İkisi boyun hizasında ve ikisi sırtınız için olmak üzere toplam dört masaj başlığı vardır ve bu başlıklar Shiatsu tarzı masajlar sunmak için çiftler halinde döner. Üç farklı yoğunluk seviyesi ve üç masaj alanı arasından seçim yapabilirsiniz: alt sırt, üst sırt veya tam sırt. Ayrıca, başınızı sırtınızın hangi kısmına daha fazla dikkat gerektiriyorsa onu hareket ettirerek bir nokta masajı oluşturabilir ve masajınızı daha da rahatlatıcı hale getirmek için ısıyı etkinleştirebilirsiniz.

Diğer Shiatsu masaj koltuklarını biraz fazla güçlü bulduysanız, buradaki hava basıncı ve ayarlanabilir yoğunluk kombinasyonunu takdir edeceksiniz: Yine de, biri iskeletinizi yeniden düzenliyormuş gibi hissettiren bir masaj yaptırabilirsiniz, ancak olması güzel. biraz daha az yoğun bir şey seçeneği. Isı ve ışık da çok etkilidir, ancak bunları akşamları hava masajı ile kullanmak daha çok bir video oyun dolabının içinde oturmak gibi hissettirir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı