Hobi

En İyi Snowboard Botları

Her kış en sevdiğimiz markalardan yepyeni bir dizi yeni bot görüp, en iyi snowboard botlarını bulmayı kendimize görev edindik. Aşağıdaki botlardan herhangi birini giyerek dağa mutlu bir şekilde çıkmamıza rağmen, açık bir kazananla sonuçlandık: Salomon’un muhteşem Dialogue Dual BOA botları. Öne çıkan özellikler arasında, ısıyla kalıplanabilir astar için yüksek teknoloji ürünü Ultralon Performans köpüklerinin kullanımı, DAMPLite+ Dış Tabanın EVA kauçuğunun şok emici karışımı ve optimum destek ve esneklik dengesi sağlayan yerleşik topuk kafesi yer alır. Onları en iyi snowboardlardan biriyle eşleştirin ve yamaçlara şık bir şekilde çıkın.

Sizin için en iyi snowboard botlarını nasıl seçersiniz?

Snowboard botları söz konusu olduğunda, farklı stiller arasında tahtalar arasında olduğundan daha fazla örtüşme vardır. Özel sürüş tarzınıza uyacak özellikleri araştırmak için zaman ayırmanız ve bunları denemek (ideal olarak birkaç koşuyla uğraşarak) daha da önemli çünkü yamaçlarda gününüzü güzelleştirebilecek veya bozabilecek özellikler ‘ t mutlaka görünür. Karşılaşma olasılığınız en yüksek olan üç tür snowboard botu şunlardır:

Serbest stil çizmeler

Bunlar, aşırı kuvvet uygulamadan daha geniş bir hareket aralığına izin vermek için tüm dağ botlarından daha az sertliğe sahiptir. Ama snowboard botları arasında snowboardlardan daha fazla örtüşme olduğunu söylediğimizi hatırlıyor musunuz? Serbest stil botlar buna harika bir örnektir – daha yumuşak esneklikleri, onları zorlu inişleri ezip geçmekte zorlanabilecek daha hafif sürücüler için mükemmel bir çok yönlü yapar.

Dağ botları

Bu, en yaygın snowboard botu türüdür – binicilerin karda minimum çabayla ilerlemesini sağlamak için ekstra duyarlı olan biraz daha sert bir tasarım.

Serbest sürüş botları

Dağ botlarına benzer, ancak yürüyüş için artırılmış çekiş gücü (kayak teleferiklerinin ötesini keşfederken kullanılan durumlar için), daha dayanıklı malzemeler ve daha kalın çizme astarları ve tabanlıklar (genellikle bir tür kendinden ısıtmalı eleman ile) gibi özelliklere sahiptir. ).

en iyi snowboard botları
Snowboard

En İyi Snowboard Botları

1. Salomon Dialogue Dual BOA snowboard botları

Salomon Dialogue Dual Boa snowboard botları, her kutuyu işaretleyen nadir bir tür bottur. İster zahmetsiz kullanım kolaylığı için çift bölgeli bağcık sistemi (ve ayak bileğini ayak bileğinden ayrı olarak sıkabilmeniz gerçeği) ister sadece yüksek teknoloji ürünü Ortholite sayesinde değil, gelişmiş konfor seviyesi olsun, onlarla ilgili her şeyi seviyoruz. C2 tabanlık, ancak en çok ihtiyaç duyduğunuz alanlarda mükemmel destek sunan tamamen ısıyla şekillendirilebilir astarlar. Kısa bir not: Bunlara en iyi çok yönlü botlarımız adını versek de, kişiselleştirme fırsatları bu kötü çocukları özellikle orta ve ileri düzey biniciler için uygun hale getiriyor. Bizi yanlış anlamayın – yeni başlayanlar için boşa harcanacaklarını söylemiyoruz, ancak bu, sıkılığı nasıl ayarlayacağını ve maksimum performans için nasıl uyum sağlayacağını bilen biniciler tarafından en iyi şekilde giyilen bir bottur.

2. Burton Limelight BOA Heat kadın snowboard botları

Her şeyden önce: Kadınların kadın botlarına bağlı kalması gerektiğini bir saniyeliğine önermiyoruz, ancak bayan botlarının sizin için en iyi sonucu verme eğiliminde olduğunu keşfettiyseniz, Burton Limelight BOA Heat snowboard botları harika bir seçenektir. Üç bağcık bölgesine sahip bir kapatma sistemi, ayak bileğini sıkıca yerinde tutarken topuğun kalkmasını engellemeye yardımcı olur ve en kaliteli iç köşebent, ayakları kuru ve sıcak tutar. Ayrıca, PowerUp dilinin, bot ile dil arasında rahat bir uyum sağlayarak binicilerin ayağı yeniden ayarlamak zorunda kalmadan gün doğumundan alacakaranlığa kadar yokuşlara çıkmasına izin vermesini seviyoruz. Son olarak, üç ayarı olan ve 18 saate kadar sıcaklık sunan yenilikçi, pille çalışan ısıtmalı astar var.

3. DC Kontrol BOA snowboard botları

DC sadece harika paten ayakkabıları yapmakla kalmaz, bu marka harika snowboard botları da yapar. DC Control, en iyi bütçeli snowboard botları için bizim seçimimizdir ve ayak bileği kayışı, ultra özel sıkma için iki kadranlı kapatma sistemi veya Contact Unilite dış tabanları gibi daha pahalı botların sahip olmadığı özelliklerle birlikte gelir. genel tahta hissini geliştirmek için. Ayrıca bu botlardaki ısıyla şekillendirilebilen EVA astarları da seviyoruz – ortalama astardan yüzde 30 daha yoğun olmaları (bunun için DC’nin sözünü alıyoruz ama kesinlikle daha kalın görünüyorlar ve hissediyorlar) sarılmalarına izin veriyor. ayakları tüm doğru yerlerde. İç tabanlar için son bir uyarı DC’ye gitmeli – topuk ve ön ayak için hassas bir şekilde tasarlanmış yastıklama alanları, büyük havayı seven sürücüler için bir nimettir (her ne kadar genel şemada iç taban ve bağcık sistemi olsa da) daha pahalı modellerde bulacağınızdan daha basit).

4. Nidecker Micron Mini snowboard botları

Büyük boy tutamaklar, entegre iç astarlar ve kalın Velcro kayışlar sayesinde en beceriksiz çocuklar bile Nidecker Micron Mini snowboard botlarını kolaylıkla giyecek. Tamamen kauçuk dış tabanlar, buz gibi kaygan yüzeylerde yürürken dik durmalarını sağlarken, genç binicilere ciddi bir güven vermek için doğru miktarda sertliğe sahipler. Ayrıca, çıkarılabilir, muflon astarlı bir ayak tabanının olması gerçeğini de seviyoruz – büyüyen ayaklar biraz sıkışık hissetmeye başladığında, bu taban biraz daha fazla alan yaratmak için basitçe kaydırılabilir.

5. Vans Verse snowboard botları

6. Salomon Titan snowboard botları

Salomon Titan snowboard botları, acemi binicilere snowboard’larını bir sonraki seviyeye taşıma güvenini vermek için yeterli desteğe sahip, konforlu ve rahat bir uyumun kutsal kâsesini sunar. Kişiselleştirme için diğer botlara göre daha az fırsat var, ancak tam da bu yüzden onları seviyoruz – çok fazla zil ve ıslık, acemi biniciler için biraz korkutucu görünebilir ve onları eldeki görevden uzaklaştırabilir. Yeni başlayanlar, temelleri doğru yapan bir marka tarafından yapılan botlara ihtiyaç duyarlar ve hızlı bir çekme ile botları anında sıkılaştıran Quicklock bağcık sistemi, maksimum konfor için en kaliteli çok yoğunluklu köpük astar ve hafiflik ile Salomon’un yaptığı tam olarak budur. Ekstra nemlendirme ve kavrama sağlayacak dış taban.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı