Dizi Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Dizi Kıyafeti

Bu yaza damgasını vuran ve yayına girdiği andan itibaren oldukça sevilerek izlenen dizi sen çal kapımı, yeni bölümleri ile izleyenlerini şaşırtmaya, sevindirmeye ve üzmeye devam ediyor.

Sen Çal Kapımı baş rollerini paylaşan ikili Hande Erçel ve Kerem Bürsin dizinin en çok sevilen isimlerinden. Dizi günden güne başarıya koşerken her hafta almış olduğu reytingler ile de şaşırtmaya devam ediyor.

Hem oyunculukları hem de senaryosu ile ekran karşısına izleyenleri kitlemeyi başaran Sen Çal Kapımı, sadece TV ekranlarında değil aynı zamanda sosyal medyada da oldukça yankı uyandırdı. her hafta sosyal medya platformlarında çok konuşulanlar listesine girmeyi başaran ve bunun yanı sıra bir çok fan sayfaları şimdiden kurulan dizinin yeni başlamasına rağmen ilgi oldukça fazla görünüyor.

Dizide birbirlerine oldukça fazla yakıştırılan ikili Hande Erçel ve Kerem Bürsin dizinin en çok öne çıkan isimlerinden oldu. Hem oyunculukları hem de dizideki uyumları ile ikili izleyenler tarafından oldukça beğeniliyor. Dizide aynı zamanda birbirinden şık kombinler de izleyenlerin ilgisini çekiyor. Peki dizide sergilenen kıyafetler nereden ve ne kadar?

Dizide Eda karakterini canlandıran Hande Erçel’in giymiş olduğu beyaz şortlu takım oldukça beğenilmiş ve konuşulmuştu. Güzel oyuncunun üzerindeki takım Zara’dan.

ZARA

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı